Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egy ember be van gyógyszere...

Ha egy ember be van gyógyszerezve, azt észre lehet venni rajta? Látszik rajta fizikailag?

Figyelt kérdés

Antidepresszánsokra gondolok. Arra gondolok, hogy kívülről nézve látszik, ha valaki nyugtatókon, vagy antidepresszánsokon él?

Milyen a mozgása, a tekintetéből észre lehet venni? Vagy a hangulata milyen? Vidámabbak, vagy szomorúbbak az ilyen emberek? Hogy látjátok?



2022. ápr. 25. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Antidepresszánst szedőkön nem fogsz nagyon észrevenni semmit. A nyugtatót szedőknél pedig az a rosszabb látvány amikor pont hogy nem szedi. Az elvonás után, de ez már egy másik szint.
2022. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mondjuk a tekintetén, a mozgásán, esetleg a beszédén nem látszik az ilyesmi? Vagy a hangulatán? Az, hogy gyógyszereket szed.
2022. ápr. 25. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Valakit megakarsz gyanusítani ugye?
2022. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem. Én bennem nincs értékítélet, csak eszembe jutott. Lehet valaki gyógyszer nélkül nem tud dolgozni.
2022. ápr. 25. 18:26
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Antidepresszánst nem, de a nyugtatót bárkiről megmondom. Függő voltam, tudom, mit kell nézni.
2022. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Á nem. Antidepresszánst nem lehet felismerni csak úgy.
2022. ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!