Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A stresszkezelés szorongásra...

A stresszkezelés szorongásra milyen technikák a legjobbak ?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 26. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Autogén tréning,meditáció. van youtubeon rengeteg. Meg az adott helyzetben a légzéstechnikákat mondják, de nekem az nem vált be.
2022. ápr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Autogen trening. Bar nekem kb annyit ert anni mint egy pohar kamilla tea. Semmit. Ezek a relaxacios baromsagok csak nagyon kis foku szorongasra jók
2022. ápr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én szedtem már sok mindent. antipszichotikumot gyógynövényeket.

Akút helyzetben az antipszichotikumot javaslom amúgy nekem jobban beválltak a gyógynövények.

Járok pszichológushoz aki megtanított bízni Istenben.

Ő minden pozitív tulajdonság tökéletes megtestesítője.

Egyedül szeparaltságot sikerül elérni , de ha megnyílsz a többiekre /Istenre akkor sokra viheted.

Nincs okod aggódni mindig arra koncentrálj amerre menni szeretnél.

Vezetés közben is az utat figyeled amerre mész nem pedig figyelem elterelő dolgokat.

Bíz szeress adj jóságot másoknak a kedvesség nem kerül semmibe a hatása mégis felbecsülhetetlen.

2022. ápr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!