Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik az az antidepresszáns,...

Melyik az az antidepresszáns, ami a legkevésbé okoz durva mellékhatásokat? (szorongásra) + a mg is érdekel.

Figyelt kérdés

Több éve tartó pánikbetegségre és szorongásra kell majd szednem, de lehet ,,beleszólásom".Előtte tájékozódni szeretnék saját tapasztalatokat olvasva. Bár igen tudom, hogy mindenkinél máshogyan hathat, de azért nagyjából.

És mennyi idő múlva fejti ki a hatását?

Az elején tényleg erősödni fognak a már meglévő tünetek?

Köszönöm!



2022. ápr. 27. 12:38
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én escitilt szedtem télen, mert nem bírom a szürke időt... :/ teljesen depis leszek tőle.

Kb 2-3hét volt a szedése megkezdése után, hogy éreztem a jótékony hatását. A jobb közérzettől magabiztosabb is lettem. Mellékhatást nem tapasztaltam.

Most hogy kijött a jóidő, a pszichiáteremmel megbeszélve, elhagytam a szedését, és tök jól vagyok.

2022. ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!