Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem ölhetem meg magam?

Nem ölhetem meg magam?

Figyelt kérdés

Mi köze van bárkinek is ahhoz hogy én mit kezdek a SAJÁT életemmel??

Tudtommal nincs senkinek joga megállítani egy öngyilkost nem? Az ő élete ő így döntött és kész.. Másokat nem veszélyeztet, nem nyilvánosan csinálja akkor miért kell közbe avatkozni??



2022. ápr. 27. 20:28
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

#10 szerinted en hivtam ki öket? Hogy kibasszak sajat magammal?


Nemhogy segélyhívonak még egy légynek se panaszkodtam sose. Föleg ilyen dolgot.


Tudod milyen nehéz volt megbékélni azzal hogy feladom és véget vetek mindennek? És tudod mennyi előkészület kellett? Nekem ez nem megy hirtelen felindulásból ehhez idő kell hogy megtegyem mert nemtom hogy vágod e az emberben van egy olyan dolog hogy "életösztön" és ezt elég nehéz "becsapni"


Ja és nem szikét éleztem :)

Nem barbár módon akartam szét szabdalni magam hanem nyugalomban, békességben egy üveg ital és 2 doboz altató vitt volna álomba közbe pedig néztem volna a kedvenc filmemet és csak láttam volna hogy elhomályosodik minden és lassacskán el aludtam volna fájdalommentesen. Csak sajnos közbe szólt az élet és elbaszták az egészet.



Ja és ha már értelmes emberekről beszélünk azt tudni illik te elég távol állsz tőlük. Nem kívánok neked rosszat de azt se hogy levegöt kapj. ;)

2022. ápr. 27. 23:25
 12/24 A kérdező kommentje:

#8 nem tudok róla hogy lenne hozzátartozóm


Egyedül egy hugom van aki még él a "családból" de az is az ország másik felen lakik.


Meg szerintem ő előbb vágná el a torkom mint hogy bármilyen formába is segítsen..

2022. ápr. 27. 23:34
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez elég fura, hogy közbe avatkoztak, de sejtelmed sincs, hogy mi alapján.

Nem lehet, hogy ez egy jel: még élned kellene, és van dolgod a világban?

2022. ápr. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
66%
12. A jelek szerint valaki csak van aki törődne veled, csak te nem hagyod.
2022. ápr. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Hát ez elegge nevetseges hogy még meghalni se hagyják az embert
2022. ápr. 28. 08:27
 16/24 anonim ***** válasza:
58%
15. Az életnek mindig van értelme, csak meg kell keresni hogy számodra mi az.
2022. ápr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Mert ilyen a rendszer.

Közben pedig pont,hogy azért lesznek az emberek öngyilkosok mert méltatlan az emberhez az élet,amiben élnek.

2022. ápr. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 hgwell ***** válasza:
100%

35f. vagyok

ongyilkossag a vilag legnagyobb biznisze csak sok ember ezt nem fogja fel inkabb segiteni akar oket megmenteni minthogy segitene nekik atmenni. pl nem a rendorseg kellett volna hanem egy tv stab akik fogatnak kozben veled rolad mikozben iszol es veszed a gyogyszereket meg interjut adsz. aztan sunyi modra mentoket hivtak volna es nem zart osztalyra hanem egy gyonyoru kilatasu kastelyban ahonnan latni kis falukat ulhettel volna a kertben ahol kijarhattal volna 2naponta elsonek felugyelettel kesobb akar egyedul is de csak csuklo vagy labzarral hogy ne menekulj vagy halj meg de minden meglenne napi 2-4ora munka mikor ez mikor az beosztasok szerint szauna es furdo es tanulni is kotelezo lenne kulonben mindentol eltilthatnak es azokon az orakon kotelezo megjelenes van meg vizsga diploma erettsegi stb...ez a legnagyobb biznisz!

egyszer leadnak a tvben aztan pedig egy ilyen helyen ebredsz ahol epp olyanok az emberek amilyennek kell vagy emberhez hasonlito klonok akik keves kabellel rendelkeznek de latnak mindent rolad.

ha mindenki ongyilkos akarna lenni a vilagon akkor uj civilizacio alakulna ki a vilagon.

foderacio...

a faluk szektorok lennenek es egy bizonyos lakossagu letszam utan nem lehet novelni a falu letszamat es hazepitest hanem 4km-re ujra indulhatna egy ugyanolyan letszamu falu es egy bizonyos sk falu oriasterulete utan egybevont neve lenne a megyenek mintha egy varos lenne es a faluk a szektorok. te pedig azon belul az egyik kastelyban vagy ahonnan latni a szektorokat...

a szektorok tovabbi csoportositasat radbizom de megirhatod privatban is ha egyik szektorba gyilkosokat szallitanak a masikba ongyilkosok vannak a harmadikban vegyesen vagy hitehagyott sulyos beteg vagy spektrumzavaros meg stb...

mond el miert csinalod!

elvezed vagy komoly bajod van?? csunya vagy zsiros butus aki mindenkit szeretett de teged meg senki nem akar vagy mi?!

add meg korod es nemed ha sittre kerulsz ott is beszelhetunk...

2022. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Hali!

Van kedved beszélgetni?

2022. máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Jahj de le leszek pontozva. Ezen már én is sokat gondolkodtam, és arra jutottam hogy az államnak egyszerűen nem éri meg. A pénzügy tanárunk mondta egyszer, hogy minden gyerek egy befektetés. Az állam finanszírozza az egészségügyi ellátást, az oktatást, a közlekedés egy részét, stb. Majd ezt, meg ennek sokszorosát 45 éven keresztül termeljük vissza. Tehát nem éri meg, hogy egy fiatal öngyilkos legyen, és ezért ellenkeznek ellene foggal-körömmel. Irónikusan engem ez tart életben, hogy kib*sszak ezzel a mocsok rendszerrel.
2022. máj. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!