Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hidegrázásos idegessèg? Ez...

Hidegrázásos idegessèg? Ez mitől lehet ?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy néha olyan idegessèg tör rám mint mikor ráz a hideg?
2022. ápr. 28. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát sok mindentől függ... Mikor tör rád, van-e éppen stresszhelyzet, rossz mentális állapotot előidéző élethelyzet stb. Ha csak úgy random ok és minden előjel nélkül elkap, én elmennék orvoshoz. Háziorvos, majd ha semmi betegség nem tud ilyet produkálni (gondolok itt idegi alapú betegségekre), akkor pszichológus.
2022. ápr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rossz mentális állapotban vagyok,de nagyon.

Ma például akkor jött miután ettem

De naponta többször is jön

Ideg miatt lehet ?

2022. ápr. 28. 13:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, persze. De okozhatja más betegség is. Az is lehet, hogy ártalmatlan és elmúlik. Tudom, hogy nem ezt a választ vártad, de sajnos érdemben csak hozzáértő tud neked segíteni, mondhatunk itt akármit. Ha van valaki, akiben megbízol, beszéld meg vele. Ha nincs senki, akkor csak magad tudod hajtani előre, hogy ezt meg fogom oldani, és addig megyek, míg valaki komolyan nem vesz (gondolok itt a mentális problémáidra).
2022. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nincs semmi gond a válasszal, köszönöm szépen.

Megpróbálom megoldani!

2022. ápr. 28. 14:35
 5/6 Arya93 válasza:
Szia. Kerdező megoldodott a problemad?
2022. máj. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem.

Sőt egyre sűrűbben van.

Ez pánik.

2022. máj. 31. 08:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!