Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nőgyülöletét, a nők elleni...

Nőgyülöletét, a nők elleni kegyetlen bántalmazásait a vallással magyarázza?

Figyelt kérdés

Az illető férfi nagyon durván nőgyülölő. A nőket szexuális kihasználja, majd embertelenül dehumanizálja őket, és elmondta nekem hogy miért teszi: a nők az ördögök, a démonok, és mivel nem akar a démon szolgálatában állni, ezért kihasználja, megalázza a nőket, kegyetlenül szétzúzza az önbecsülésüket, azaz durván lelkileg erzelmileg bántalmazza őket. Ez a férfi a vallással magyarázza ezt a tettét, és ez alól egy nő sem kivétel. Notórius hazudozó, manipulátor, egy ragadozó. Magát Istennek hiszi, a nőket pedig Démonnak, Sátánnak, és mivel a nők ezek, ezért sosem bánta a nők ellen elkövetett brutális lelki bántalmazásait, hanem büszkén vallja, hogy a nők az összes nő megérdemli hogy ezt teszi velük, ő pedig jóságos, mert szembeszállt a Gonosszal, akiket a nők képviselnek.


Nem is tudom hogy jó kategóriába tettem-e fel a kérdésem, mert gyanítom, sőt biztos vagyok abban hogy az illető mentálisan súlyosan beteg, és eszembe jutott az, hogy sok pszichopata gyilkos is Isten nevében gyilkolt. Ez az illető pedig a nőknek az önbecsülését, a lelki világukat, az érzelmi életüket csinálja ki módszeresen, és egy kivétel sincs! Hiába szerették azok a nők, hiába hittek neki, hiába sosem ártottak neki, mégis meggyőződése hogy a nők mind, az összes Démon, Sátán. Kérdésem az volna, hogy aki a vallással magyarázza a másokon elkövetett módszeres, tudatos bántalmazásokat, tehát a vallást kifacsarva menti fel magát, az most vallási fanatikus, vagy durván súlyosan elmebeteg?


2022. máj. 2. 14:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%
Pont a nők a démonok, mikor a férfiakban sokkal több a gyűlölet és kegyetlenség? Jó példa rá maga a pasi is…
2022. máj. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Szerintem meg eleve abnormális ha vki Sátánnak tartja akár a ffakat akár a nőket, de most itt nem is ez a téma, hanem az, hogy szerintem ez a fickó nem bizros hogy meg fog állni a "csak" lelki szadizmusnál, hanem mást is fog tenni.
2022. máj. 2. 15:57
 13/17 anonim ***** válasza:
Aki szóba áll egy ilyen emberrel az se normális. Neked is már rég megkellett volna vele szakítani minden lehetséges kapcsolatot.
2022. máj. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
"Szeretem" hogy egyrészt engem hibáztatsz, másrészt honnét veszed hogy ez után a beismerése után még beszélek vele? Ja hogy sehonnan, de hát gondolom jól esett hibáztatni.
2022. máj. 2. 16:44
 15/17 anonim ***** válasza:

#14

Én se mondom neked, hogy vannak nők akik csak megjátszák magukat egy kapcsolatban és mindig csak azt mondják amit a pasi hallani akar, miközben csak az kell, hogy költsenek rájuk és mellette minden nap lehessen a "fiú barátaival". Aztán amikor előjön az egészséges féltékenység akkor szakítanak... Miért nem mondom?

Mert van ilyen, egyik fél se szent, persze vannak kivételek. De, ha belefutok egy ilyenbe és ez kiderül, akkor nem kezdek el pitizni meg nyávogni, hogy jajj még egy esély soha többé nem leszek féltékeny meg ilyen majomságok, mert jó volt a szex és félek, hogy nem találok ilyet újra...... Nem tehetsz arról, ha a másik egy embertelen barom, de arról igen, ha nem lépsz le egyből a f*szba amint ez kiderül. Ezért ez kicsit mind a 2 fél hibája.

2022. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#14

Azt kifelejtettem, hogy nyilván nem a vallása miatt ilyen, hanem a kisebbségi komplexusai miatt, amit valamiért azokon igyekszik kitölteni akik valamiért esetleg szeretnék őt. Ezt szem előtt kell tartanod.

2022. máj. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát bármi lehet, de sokak egy csalódásból jutnak ide, talán 1x én is megutálom az ellentétes nemet, de annyira cuckik és rendesek tudnak lenni, hogy nem kéne.
2022. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!