Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehetne ennek véget...

Hogy lehetne ennek véget vetni? Többi lennt

Figyelt kérdés
Sziasztok az a lényeg hogy én nagyon görcsölni szoktam suli előtt meg hányingerem van ha valakivel rosszba vagyok vagy ha dolgozatra nem készülök eléggé vagy néha csak szimplán előjön, és a lényeg az hogy tegnap kicsit összekaptam egy barátommal és sulis dolgokkal sem készültem el teljesen és mikor erre gondoltam görcsbe rándult a gyomrom és kijött belőlem minden ( hánytam) és már őszintén eléggé idegesít hogy mindenen így stresszelek, szüleim tudják és nekik mindent elmondhatok szerencsère tippeket is adnak, de igazából bárkinek elmondhatom a problémáimat akkor se tudok neki véget vetni, a rosszullét is akkor múlik el ha elindulok itthonról a szabadba. Ez már olyan mint valami körforgás és nem tudom hogy lehetne ennek végez vetni, esetleg valaki aki átélte ezt a sulis stresszt tudna segíteni hogy lehetne ebből kimászni?

2022. máj. 5. 07:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyit fűznék hozzá hogy ez az egész lassan 3 éve hogy elkezdődött mert akkoriban piszkáltak engem meg az osztályunkban egy nagy konfliktus keletkezett mikor ennek vége lett jött az online oktatás és mikor vissza mentünk suliba mindennap így stresszeltem, tavaly év végén is ez volt online után de ebben a tanèvben eleinte voltam így rosszul aztán azt hittem kezd vége lenni erre megint kezdődött volt hogy 1 napot kihagytam mikor tényleg nagyon rosszul voltam.
2022. máj. 5. 07:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű szorongás. Örülj neki hogy nem a munka vilàgában vagy.
2022. máj. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 after stroke ***** válasza:
Vigyázz, mert a történet nem fog itt megállni. A stressz magas kortizolszintet okoz, a folymatosan magas kortizol pedig mozgósítja a gyulladáskeltő citokin jelzőmolekulákat.
2022. máj. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!