Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szereztétek vissza a...

Hogyan szereztétek vissza a motivációtokat kiégés után?

Figyelt kérdés

Régebben az a fajta ember voltam, aki bármit elérhet és hajlandó is voltam tenni érte. A tavalyi év túlságosan pörgösre sikeredett, októberre kiégtem. A telet nagyrészt pihenéssel tudtam tölteni, de már nem vagyok a régi. Nekifogtam újra dolgozni, sulizni de már nem tudok ugyanazzal a lelkesedéssel hozzáállni, beleélni magam. Megszünt az “enyém a világ” érzés, sokkal inkább az a mostani mentalitásom, hogy “semmi nem ér annyit, hogy megint kiégjek”. Így viszont nem olyan értelmes az élet, ez pedig néha lever és a depresszió irányába lök.

Hogyan tudnék motiváltabb lenni, többet tenni mint jelenleg? Ha jönnek a kisebb sikerélmények az segíteni fog?

Pontosan tudom, hogy mi a célom és tudom hogy amennyit most teszek az nem elég. Azonban oda sem szeretnék visszakerülni ahol tavaly voltam. Hogyan lehet jó határokat megszabni?


2022. máj. 5. 16:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos még sehogy. Próbálok kimászni a gödörből de mindig visszacsúszok
2022. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!