Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Unalom és monotonitás miatt...

Unalom és monotonitás miatt lehetek pánikbeteg?

Figyelt kérdés

Egyedül élek, február óta itthonról dolgozom és már teljesen bele vagyok betegedve

Semmi nem érdekel nem köt le

Fekszem kb egész nap és agyalok

Megoldás esetleg ez ellen ?

Pánikolok egész nap csak


30/L


2022. máj. 6. 11:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Földhöz csapnam magam az unalomtól de kedvem semmihez
2022. máj. 6. 11:53
 2/9 anonim válasza:

A munkahelyedre nem lehet fizikálisan bejárni? lehet az segítene.

Próbálj ki valami újat! Vezess be az életedbe új szokásokat, pl. szerdánként jógázol, próbálj ki otthon új fajta ételeket (mondjuk egyik nap a héten megpróbálsz vegetáriánusan enni és máris változatosabb a heted),

vezess rendszerességet az életedbe, írd le reggel a terveid aznapra, nem muszáj nagyzolni(pl. olvasok ma 10 oldalt, délután elmegyek sétálni, ilyenek). Ez a szokás segít, hogy betartsd a határidőidet és lesz mit csinálnod nagyjából, ráadásul lehet inspirál is és új dolgok jutnak majd eszedbe minden nap.

Azon nem gondolkoztál, hogy járj valami klubba esetleg? Elég sok településen vannak sport meg hobbiklubbok, pl. nők akik együtt járnak sétálni vagy futni, szobabicikliznek együtt, vagy könyvekről, esetleg filmekről beszélnek. itt szerezhetsz barátokat is.

Ismerkedni nem terveztél, azaz partnert keresni? nem ismerlek, lehet nem szeretnél, de szerintem nem unatkoznál ha lenne melletted valaki.

2022. máj. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ezek szuper jó ötletek köszönöm

Kétszer egy hónapban kell bemennem csak munkahelyre.

Partner is nagyon jó lenne igen

Nagyon rossz így egyedül unalmas minden

Ez a séta nem rossz ötlet délután elmegyek majd

Ez a rendszeresség akkor majd kihúz ebből a depibol??

Vagy pánik vagy nem tudom mi ez de szörnyű

2022. máj. 6. 13:07
 4/9 anonim válasza:

Szerintem igen!

viszont ehhez akarat is kell, és törekvés, hogy jobban legyél. kitartás, tuti sikerülni fog! :)

2022. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akarom én tényleg csak épp úgy érzem magam mint egy 80 éves beteg ember akit csak a séta húz ki a szarból.. megindulni nehéz de tudom ez segít nekem semmi más
2022. máj. 6. 13:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. Csak nem tudsz kezdeni semmit magaddal.
2022. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen lehetséges 14:24

És akkor ez ellen mit lehet tenni ?

Kíváncsi vagyok !

2022. máj. 6. 15:13
 8/9 anonim ***** válasza:
30/L 😂😂😂 20 vagyok de még én sem nevezem magam L-nek, inkább N....
2022. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Itt azt láttam így írják ki

Jobb dolgod nincs mint belém kötni??

2022. máj. 8. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!