Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van aki kijött úgy a depresszi...

Van aki kijött úgy a depresszióból,hogy nem szedett gyógyszert?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy, komolyan!
2022. máj. 7. 15:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Megszüntettem a kiváltó okot, munkahelyet váltottam, rendeztem az életem. A kiváltó ok megszüntetése lenne az első, ha azt nem lehet (sok esetben nem lehet, érthető, nem ilyen egyszerű), arra szoktak gyógyszert adni, illetve mankóként, hogy segítsen amíg rendezed az életed.
2022. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Nekem is amiatt van ...de muszáj ebben a hónapban még dolgozni de már csak itthon fekve bírom😞😞

Esetleg séta ilyenek nem segít ?

Te mennyi idő alatt jöttél ki belőle ?

2022. máj. 7. 16:14
 3/27 anonim ***** válasza:
49%
van. Amikor elhagytam az antidepi tbl-át, pár hétre rá elmúlt a lehangoltságom, a negativitásom, és fellélegeztem
2022. máj. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%

Első vagyok. Hát nekem a séta meg ezek már szart sem értek volna, halottnak a csók, olyan mélyen voltam. Ha pénzben kibírod azt az egy hónapot, írasd ki magad a francba táppénzre. Én azt tettem, megváltás volt, és munkahelyet is váltottam, a gyógyszerről is leszoktam.

És utolsó! Nem, nem úgy,hogy elhagytam és wowy minden király lett. Nem kell démonizálni az antidepresszánsokat, megfelelően kell használni őket, akkor rengeteget tudnak segíteni.

2022. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Hát szerintem aki tényleg depressziós, annak a séta semmit nem ér.
2022. máj. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nimcs megoldandó problémám, amit ha megoldanék, elmúlna a probléma. Erre mondják, hogy igazi depresszió. Nincs oka. Nem gond okozza a depressziót, hanem maga a gond a depresszió.


Akinek gondka van az más. Az gondterhelt, de nem depressziós. De átmehet abba egy idő után.


Ha csak gondterheltség van, arra nem hat a gyszer.

2022. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Elírtam: nincs megoldandó problemám, amit ha megoldanék, elmúlna a depresszió.
2022. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

És ha az az oka hogy valaki magányos?

Egyedül van egyedül él se szomszéd se munkahely se pár semmi?!

Abból hogy lehet kijönni ?

2022. máj. 7. 19:43
 9/27 anonim ***** válasza:
25%

Keresni kell társat. Barátot, párt, sorstársat stb.


Erre nem jó a gyszer.

2022. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

"Ha csak gondterheltség van, nem hat a gyógyszer"


Dehogynem, az is csak kémiai folyamat az agyban. Ahogy a boldogság is. A szerotonin szintednek mondhatod, hogy van oka vagy nincs, ha alacsony, alacsony.

2022. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!