Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van,aki a magányba,az egyedüll...

Van,aki a magányba,az egyedüllétbe bele betegedett?

Figyelt kérdés

Ilyen emberekkel szeretnék beszélni, hogy ebből milyen kiút van,tudom,párt találni 🥺

De ez nem olyan egyszerű 😞



2022. máj. 8. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
En 28 eve egyedül vagyok, sokszor voltam bezárkózva a depresszió miatt. Kapcsolatom nem volt, nem is lehet. Mi a kérdés?
2022. máj. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell a jövőt, jelent a párra alapozni.

Legyen hobbid, járj el olyan helyekre, ahol felszabadulsz ( pl múzeum)és barátkozhatsz.

Itt a jó idő, indulj olyan helyre, ahol még nem jártál.

Hidd el, sokszor találsz jóbarátot, aki "hasznosabb", mint egy pár.

2022. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2:

Volt hobbim de depis vagyok,már semmi sem érdekel.

Semmi.

Nem bírom már így.

2022. máj. 8. 15:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Manapság szinte népbetegségnek számít az ilyen, úgyhogy rengeteg ilyen van. Minél több dolgot kell csinálni, elfoglalni magad, célokat kitűzni és ha ezt megteszed és aktív életet élsz, akkor találkozni fogsz rengeteg emberrel és nem leszel magányos sem.

A problémát az okozza, hogy ha már belefáradtál a magányba, akkor nehéz rávenni magad, hogy mindent is csinálj.

2022. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen...másfél év alatt mióta itt élek egyedül minden hobbim meguntam,nem érdekel és nem vonz egyik sem már,a lakásom is csináltam,azzal is kész lettem,se pár se semmi.

Tudom sokan vannak pár nélkül de ha se családod se a közelben barát semmi és munka sem.....igen bele fáradtam és nincs kedvem semminek neki kezdeni

Félek ez így nem élet

2022. máj. 8. 16:02
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Először keress munkát. Lesz mivel lefoglalni magad, lesz pénzed, emberek között leszel. A legtöbb ember nagyon rosszul viseli, ha nincs napi rutinja és a munka ezt meg szokta oldani.

Ha nincs kedved semmihez, akkor is kezdj el dolgokat csinálni. Ha nem is cselekvés öröméért (normál esetben, amúgy ez lenne a cél), hanem az elérendő célért. Pl ha lesz sok pénzed és kigyúrod magad, akkor bármennyire antiszoc vagy, jönni fognak a csajok. Persze ez így erős túlzás, de tuti, hogy segíteni fog ismerkedésnél és legalább van egy cél, aminek az elérése segít megoldani a problémádat.

2022. máj. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nincs abszolút nincs napi rutin

Ezért hagytam ott a munkám...ott annyi volt kb hogy egyedül ültem egy irodába senki nem volt rajtam kívül bent egyszer egy héten jött a főnök.

Akkor kezdődött

Azt hittem jobb lesz ha ott hagyom.

De azóta nem találtam másik munkát így csak itthon fekszem egyedül magányosan totál depisen..egész nap csak ideges vagyok

Főleg délelőtt a szörnyeteg

Délután legalább ki merek menni

De se szomszéd se semmi

Belvárosi lakásban lakom egy bolt mögött és ikynkor hétvégén erre semmi mozgás ....

2022. máj. 8. 16:31
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csinálj egy napi rutint. Legyen benne edzés, sétálás (valami parkban a legjobb), keress és jelentkezz állásokra. Nézd meg mi kell ahhoz, hogy jobb esélyeid legyen arra, hogy felvegyenek és tanuld azt. Legyen benne takarítás, illetve rakj bele elegendő pihenőt is, hogy meg tudd valósítani a rutint.
2022. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én épp az egyedülléttől jöttem helyre. Mondjuk szülőkkel élek, de nem hiányzik más.
2022. máj. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Melyik város ez? Megnézném, milyen lehetőségek vannak ott.

Nekem eleinte a könyvtár volt a kiút. A könyv csendes barát. Néha egy-egy önfejlesztő írás rövid ideig motivált is, majd az edzés... De aztán szép lassan mindent újra elhagytam, már nem érdekeltek.

Esetleg próbálj hasonlókat, hátha neked beválik, vagy egy háziállat...

A legjobb persze az lenne, ha valaki kirángatna a négy fal közül.

Nyitott lennél egy itt megismert idegennel találkozni?

2022. máj. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!