Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gondolkoztál már azon, hogy...

Gondolkoztál már azon, hogy megölöd magadat?

Figyelt kérdés
Ha igen mi miatt? Mi tartott végül vissza tőle?
2022. máj. 9. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Én azon hogy milyen jó lenne ha lenne az életben ilyen kikapcsoló gomb mint egy számítógépen.
2022. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Igen.

Nem volt semmi értelmes, ami visszatartson.

Egy feltételt szabtam magamnak, ha bekövetkezik, akkor maradok, ha nem, akkor megyek. (bekövetkezett)

2022. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha, pedig amióta az eszemet tudom mélyen vagyok. 31 éves vagyok, és kb. 15 éves korom óta (ez középiskola kezdete) nem kaptam senkitől pozitív visszajelzést, rengeteget bántottak, voltam depressziós, pánikrohamos, stb.stb. Most is lent vagyok lelkileg.


De a saját életem nem venném el. Több okból is. Én ennyi sz.r után is bízok abban, hogy lehet és lesz is jobb. Na meg tudom azt is, hogy mennyi ember élne szívesen aki egyébként már nem él. Látni hogy egy fiatal 18-20 éves meghal autóbalesetben... Engem valahogy elborzaszt. Hogy ennyi volt nekik. Hogy egy csomó dolgot nem fognak megtapasztalni amit mi még igen. És nem önszántukból. Én félnék meghalni. Nem a haláltól, hanem hogy itt hagyom ezt a létet úgy, hogy nem vártam meg mi lesz a végén. Mert egyszer úgyis vége lesz. Minek siettetném?

2022. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
Én azóta gondolkodom rajta, mióta minden nap látom ezt a kérdést.
2022. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Mi tartott vissza?


- a félelem a szellemi következményeitől a döntésemnek (hiszek a lélekben)

- hogy ha nem sikerül, akkor lenyomorodhatok, na akkor leszek igazán nagy szarban

- a tettem rossz hatással lesz másokra, hozzájárulhat mások életének tönkremeneteléhez, öngyilkosságához


30 éves korom körül jutottam közel az öngyilkossághoz, az egész huszas éveim egy kálvária volt és nem tartott semerre az életem 30 évesen.

Most 39 vagyok. Egy felismerés segített változtatni ti. hogy nem a vak véletlen irányítja az életem, Isten gondviselő.

2022. máj. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5 vagyok, még az is visszatartott, hogy kvára nem könnyű megölni magad, erre akkor jössz rá, amikor már tényleg meg akarod tenni. Nincs elegáns és könnyű módozata.


Egy kis riogató film egy kamaszként öngyilkosságot megkísérlő nő élménye

Tamara Laroux Shot Herself, & Went to Hell, Then to Heaven and BACK!!

https://www.youtube.com/watch?v=XPY07Wf8mhI


ez a film már akkor is fenn volt mikor 30 voltam, és meg is néztem

2022. máj. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9 éve…
2022. máj. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem tehetem ezt meg, erősnek kell maradni, hogy szar lelkiállapotú embereknek segítsek, akik miután jól lesznek szarnak rám.
2022. máj. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!