Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet kezdeni ezzel a...

Mit lehet kezdeni ezzel a helyzettel? Ha borderline zavarral jóban voltam valakivel, aki nem értett a szép szóból és túl sokszor hozzám ért? Dührohamaim vannak

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam borderline, nagy eséllyel nárcisztikus diagnózist.

Mellé disszociativ zavart. Eddig fogalmam sem volt mik ezek.

Régebben jóban voltam egy férfivel, de soha nem mondtam neki hogy bármi lehet köztünk.

Most már tudom hogy csak a rajongása kellett, meg a figyelme. Plusz magányos is vagyok

Most hogy már rengeteget olvasok mentális gondokról, rajottem hogy teljesen retardált, mivel az apja gazdag, mar megkapott sok kvát ezért azt hiszi barmit megtehet.

Közben meg egy komplexusos kopaszodó hülyegyerek

Elvitt sok helyre, egyszer addig könyörgött hogy elmentem vele egy utazásra is. Közben folyton a derekamat fogdosta, simogatta a hátam, felemelt, már éreztem hogy elhagy az erőm a sok tiltakozásban.

Az utolsó utazáson már elment az esze, hátulról mögém állt, a megfogta a lábam, mikor már végleg megmondtam neki hogy nem, a reptéren magához szorított, megcsókolta az arcom hosszan, a számat is meg akarta. Alig tudtam kiszabadulni. De a legrosszabb az egészben, hogy a disszociáció miatt, ezeket az adott pillanatban én sokszor fel sem fogtam, most így két évvel később élem újra ezt a sok undorító érintést.

Ráadásul fizikailag abszolút undorodom tőle, inkább meghalnék minthogy barmit csináljak vele.

Sajnos a borderline ilyen, ha megkapom az ilyen rajongast, akkor arra rászokom, meg magányos is vagyok és amúgy jól kijöttünk.

Ma még semmit nem aludtam, pedig altatót szedek, újraélem ezt a sok érintést, undor fog el és düh és harag hogy miért nem pofoztam fel….

Mellé még sok egyéb közeledés is újra felszínre tört, utcán követtek, buliban hozzám értek, ölelgettek stb… mit lehet ezzel kezdeni?

Úgy érzem éget a bőröm…

Ja az még idevág hogy egy szexista nő nevelt fel, aki belém nevelte hogy egy nő akkor értékes ha nem adja oda magát férfinek…


2022. máj. 10. 07:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezt az egészet nem értem. Az utolsó mondtad teljesen zavaros. Szexista anya.. akkor ő is értéktelen hiszen odaadta magat az édesapádnak, hiszen lettél te? Vagy most... az egészet nem értem 🤣
2022. máj. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Semmi köze ehhez egyik diagnózishoz sem. Mit gondolsz miért visz nyaralni? Miért fogadod el, ha nem akarsz tőle semmit? Ez kihasználás, meg játszma a másikkal. Persze, hogy rádkattan ha félreérthető jeleket adsz.


Ha meg a pasival van gond miért találkozol vele? Miért nyaralgatsz vele?

2022. máj. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hogy lehet az áldozatot hibáztatni komolyan… Nem kettesben voltam vele hanem baráti társasággal.

A barátokkal sem mehetek sehova?

Ez nem fog segíteni a duhrohamaimon meg az undoron amit erzek

2022. máj. 12. 16:49
 4/11 anonim ***** válasza:
18%

"Elvitt sok helyre, egyszer addig könyörgött hogy elmentem vele egy utazásra is"



"Régebben jóban voltam egy férfivel, de soha nem mondtam neki hogy bármi lehet köztünk.


Most már tudom hogy csak a rajongása kellett, meg a figyelme."


Ezeket te írtad, hol van az áldozat. Eléred, hogy egy pasi rajongjon érted, elmész vele nyaralni, de neked csak a rajongása kellett. Szerinted a pasinak mégis mi? Totál hülyét csináltál belőle.


"a reptéren magához szorított, megcsókolta az arcom hosszan, a számat is meg akarta."


Miután megszerezted a rajongását még meg is akart csókolni? Azta... Ezt a perverz állatot 😂



"Hogy lehet az áldozatot hibáztatni komolyan… Nem kettesben voltam vele hanem baráti társasággal.


A barátokkal sem mehetek sehova?"


Aha... Ott voltak a barátaid és közben csinált belőled áldozatot. Ha a pasi valóban egy perverz állat, és ők meg nézik, akkor ilyen barátokkal tényleg ne menj sehova.


Ez az egész sztori nagyon gáz, és én nőként sem téged sajnállak, hanem szerencsétlen pasit. Akire te az undorító jelzőt használod, de a rajongása az kellett, meg az, hogy elmenj vele nyaralni. Érezz is undort, szerintem is undorító más érzéseivel jàtszani. Mivel nagyon jól tudtad, hogy ne barátkozni akar.


Ezt a baráti kör hülyeséget meg engedjük már el, biztos zaklat köztük egy pasi, a többi meg nézi. Kérdésben sem voltak barátok. Azok valahogy utólag odakerültek 🤔

2022. máj. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

A baj ott lenne, ha nem mész el vele sehova, nem kell a rajongása, nem utazgatsz vele, és minden közeledésére nemmel reagálsz akkor is zaklatna. Ez a szerencsétlen csak nyaralás után egy reptéren meg akart csókolni. Hol van az áldozat??? Tényleg nem értem. Miérte vagy te az áldozat?


Amúgy meg borderline vagyok én is, nem magyarázat ez semmire

2022. máj. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A női összetartás az megvan👏 Gyonyoruek vagytok
2022. máj. 13. 00:11
 7/11 A kérdező kommentje:
El sem olvastam, az első 2 mondat elég volt. Sajnaljatok csak azt a szegény férfit aki akarata ellenére fogdos egy not
2022. máj. 13. 00:12
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Isten őrizzen a nárcisz-bordi keverékektől, itt a bizonyíték.
2022. máj. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gondolom a barátaival ment nyaralni és ott volt ez a csávó is aki elkezdte fogdosni, valószínűleg nem ezt akarta a kérdező. Nem értem mit nem lehet ezen felfogni amúgy 😃
2022. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
8, jah meg a zaklató “férfiaktól” is…
2022. máj. 13. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!