Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szükségem lenne terápiára, de...

Szükségem lenne terápiára, de nincs rá pénzem?

Figyelt kérdés
Mit lehet ilyenkor csinálni? Kevert személyiségzavarom van, a mindennapi életben akadályoz. Nem vagyok olyan luxus helyzetben, hogy befeküdjek valahova 1-3 hónapra, a TB-s pszichológus pedig elküldött, mert lejárt a 10 alkalom. “Nyomott” áron se tudok menni, mert az is minimum 10000 Ft/ülés (kérdeztem több helyen), ennyi pénzem meg nincs egy hónapra. Most komolyan meg kell dögölnöm? (Gyógyszert szedek, de erre az semmit nem ér)
2022. máj. 13. 06:08
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Én kórházba mennék, kivárnám a sorom a pszichiátrián, és kész. Amikor meg előhozakodik ezzel a 10 alkalommal, akkor megkérném, hogy legyen szíves mutassa meg nekem azt a jogszabályi helyet, ahol ez le van írva. Mert szerintem aki pszichiátriai beteg, annak nem 10 alkalom jár. Ilyesmi sehol nem lehet leírva. 10 alkalom alatt esetleg bevezetni lehet egy gyógyszert, mást nem nagyon.
2022. máj. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Járok pszichiátriára rendesen a gyógyszer miatt, a pszichológus meg hiába akarna tovább kezelni, ha nincs rá kapacitása.
2022. máj. 13. 07:13
 3/3 anonim ***** válasza:
85%

Üdv a való világban. Ez van. A többieknek is ez van.


Sajnos ez lesz, ha 30 évig kormányzati szinten semmit nem tesznek az egészségügyért, hagyják lerohadni, szétesni. Jelenleg még csak egészségügyi minisztérium sincs. Én semmi jót nem várok. Ez csak rosszabb lesz.

2022. máj. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!