Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyári depresszió, lehangoltság?

Nyári depresszió, lehangoltság?

Figyelt kérdés
Kiskoromban sem bírtam a nyarakat, mert frontérzékeny voltam/vagyok. A szervezetem nehezen viseli a meleget, nyaranta gyakran fáj a fejem. Érzelmileg minden nyáron lehangolódom, és kb olyan lehet ez, mint akiknek télen van depressziójuk. Van itt még rajtam kívül olyan, aki szintén lehangolt nyaranta?
2022. máj. 13. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Én is gyűlölöm a meleget. A nyár maga szép látványra, de a meleg miatt utálom. Valami hasonló igen. :)
2022. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És amikor a századik ember állít szembe azzal hogy: hogy nem lehet szeretni a nyarat, na akkor ott megint kész, mi ez az egész? Kötelezö szánsájn heppinek lenni nyaranta a tény miatt hogy nyár van?
2022. máj. 13. 15:40
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
Magát a nyarat az emberek a bőséggel hozzák összefüggésbe. Zöld minden, van termés, van étel, zajlik az élet, ettől boldogok mert még nem léptek túl az ösztöneiken, hogy zabáljanak és bőség legyen. Pont nem érdekli őket, hogy mindeközben összeomlik körülöttük a klíma például, hogy csak egyet mondjak.
2022. máj. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!