Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotril hatása lehet ?

Rivotril hatása lehet ?

Figyelt kérdés
Létezik tényleg ilyen, hogy szedi az ember és napról napra jobban lesz ?
2022. máj. 13. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Elvileg ezért írják fel. :)


Bár elég durva cucc,én nem voltam jobban tőle. Mire kaptad?

2022. máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, teljes mértékben, ugyanis hozzászokás veszélyes hatóanyag tartalmú gyógyszer.

Ha a hozzászokás, függöség bekövetkezik, jobban nem leszel, de sokkal rosszabbul ha nem kapod meg a Rivotril adagod.

A függöség egyéni hajlam kérdése.

2022. máj. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mèg 12 napig kell dolgoznom egy olyan munkahelyen ahol az orvos ezt írta ki hogy kibírjam,rèmálom kibírhatatlan (4 napja szedem)
2022. máj. 13. 23:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok,nekem SZTK-ban írták fel,ezután elmentem inkább pszichológushoz aki teljesen kiborult,hogy írhatták fel nekem (25 éves voltam). Utána kaptam antidepresszánst olyat ami nem okoz hozzá szokást,terápia és antidepresszáns együtt segített. Az elhagyása sem okozott problémát.
2022. máj. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Boncmester?
2022. máj. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
el kell felejteni azt a tévhitet, hogy a gyógyszertől valaki jobban lesz. Nem nem lesz jobban maximum addig amig szedi a gyógyszert. amitől majd jobban lesz az a problémák átdolgozása, ami az egyénen múlik.
2022. máj. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En akartam szedni de nem engedte a pszichiáter

Pedig a xanax is kikeszit

2022. máj. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevésbé fogsz szorongani, de nem leszel jobban. A terápia célja megfigyelni, megérteni, és elfogadni az érzelmeidet. A Rivotril ezt elnyomja, eltompítja az összes érzésedet. Ezt a pszichiáterem mondta egy pár napja, amikor én kértem meg, hogy írjon nekem Rivotrilt. Néha jó, és "kell", de hosszútávon, folyamatosan biztos nem szedném.
2022. máj. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha egy hétig szedtem és ma már nem akkor lehet elvonási tünetem?

Mintha gyenge lenne kezem lábam és hiányzik valami olyan érzésem van!

2022. máj. 15. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!