Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha megszűnnek a szorongást...

Ha megszűnnek a szorongást okozó problémák, akkor a szorongás is csökken?

Figyelt kérdés
2 szorongást okozó gondom megszűnt ami évek óta szorongást váltott ki belőlem és most is csodálom, hogy megszűnt. Azóta sokkal nyugodtabb vagyok, emberek között már nem pánikban vagyok, nem idegeskedek a gondokon. De tényleg 6-7 éve volt jelen és most végre megszűnt, ehhez mondjuk tettem is de nincs már. Testi gond csak úgy nagy vonalakban elmondom. Szociális szorongást is ez a 2 ok váltotta ki, de mióta nincs, egyre jobb a közérzetem. Nagyon meghatározta az eddigi életemet sajnos. Annyira szorongtam néha emberek között hogy rájuk se mertem nézni, de most nincs az a szorongás több napja. Lehet átmeneti még de úgy érzem újra felszabadulhatok. Másoknak tök jelentéktelen ok volt de nekem oltári nagy gond.

2022. máj. 14. 08:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze! Ha sikerül kiiktatnod az eletedbol azokat amik stresszelnek/lehuznak akkor teljesen elmúlhat a szorongás:)
2022. máj. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!