Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek magammal, hogy a...

Mit kezdjek magammal, hogy a nehezebb, hajtós szezonokban visszatérjen az életerőm?

Figyelt kérdés
Nagyon sok munkahelyem volt már, sok helyről tanácsoltak el, rúgtak ki, ilyen-olyan módon szabadultak meg tőlem. Akár szellemi, akár fizikai munkát végzek, ha 1-2 hónapig 10-14 órákat kell benn lenni, egyszerűen úgy kimerül bennem valami, hogy reggelente egyszerűen nem bírok felkelni, vagy ha csörög az ébresztő, mintha az agyam meg se hallaná, nem tudatosul bennem hogy ébredési időpont van. A fülemmel hallom hogy csörög, de meg se tudok mozdulni, csak fordulok tovább és alszok kb. ugyanolyan mélyen. Volt hogy így bealudtam és annak is kirúgás lett a vége. A környéken ahol lakom, lassan elfogynak azok a cégek, ahová még egyáltalán tudnék pályázni, mert már annyira sok kirúgásom volt és megalapoztam a "hírnevem" is.

2022. máj. 15. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg motivált lenni. Találj célt ami a szemed előtt lebeg, és amiért érdemes felkelni, és dolgozni. Vagy ha semmi változás keress fel egy szakembert.
2022. máj. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1.Kávézol? Ha nem akkor próbáld ki. Van kevés ismerősöm akik nem kávéznak de en pl. nem élném túl a napot nélküle.

2. Ha cipelsz sok túlsújt akkor az is lehet hogy azért is vagy fáradt.

3. Vitaminhiány is lehet, szedjél multivitamint (+ D vitamint) Ismerősöm oda voan ezektől, azt mondta hogy sokkal több energiája lett amióta szedi a vitaminokat. Ő nagyjából egészségesen is eszik, szóval nincs sok feleslege.

4. És igen a motiváció is fontos. Nem tudom hány éves vagy de a pénz általában jó motiváló, valamire mindig kell. Tűzz ki egy célt és azt próbáld megvalósítani. Büszke leszel magadra ha eléred.

Ezek csak akkor működnek ha tényleg akarod. A legegyszerűbb dolog is, a vitamin dolog is mert ha nem akarod akkor el fogod felejteni besuedni és semmit se fog érni pár szem. A nagyobb celokrol nem is beszélve. Szóval döntsd el hogy változtatni akarsz. Mert ha nagyin sok munkahelyedről rúgták már ki akkor szerintem a mentalitásoddal is baj lehet.

2022. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan helyet keress, ahol napi 8 órás a munkaidő.
2022. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!