Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Zaklatást hogyan lehet feldolg...

Zaklatást hogyan lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés
Vissza akartak élni egy képemmel(nem mutatott sokat a kép)De önbizalomhiányos vagyok és szégyellem magam meg hasonlók.Érzékenyebben érintenek dolgok mint másokat.és lehet meg is történt,nem tudom mert letiltottam,fenyegetett is.Bár egy életre megtanultam hogy senkinek semmit ne küldjek,de egyáltalán.Pánikrohamot is kaptam miatta
2022. máj. 22. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus sokat segíthet, de sok idő egyébként.
2022. máj. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is a pszichológust javaslom.
2022. máj. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj minnél többet az érzéseidről semmit ne fojst magadba.Ha nincs olyan személy akivel ezt megoszthatod,akkor sokat segít ha leírod egy füzetbe vagy naplóba.Ha így sem érzed azt hogy jobb lenne keress fel egy pszihológust.

A lányomnál bevált ez a módszer pedig sajnos őt nem csak zaklatták,13 éves megerőszakolták.Ennek már másfél éve és szinte teljesen feldolgozta.

2022. máj. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!