Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van rajtam kívül más is?

Van rajtam kívül más is?

Figyelt kérdés

Sok éve úrrá van rajtam egy dolog amit már nem bírok elviselni. Mégpedig az, hogy szeretek őrült, pszichopata módon röhögni(pl:Pennywise).

És nevetni és röhögni közben mint egy őrült bohóc. Sokszor pirkadatkor és sötétedés előtt szoktam sétálni az erdőben mert ott tudom csak csinálni és mikor jön arra egy sétáló akkor elkezdek felé rohanni és közben őrülten nevetek és kacagok. Még pár éve láttam horror filmekben ilyet és olyan sokszor csináltam, hogy kényszeressé vált. Sokan félnek tőlem emiatt és már rendőrök is voltak járőrözni arra fele. Valahogy le akarok szokni de nem tudok..


Még mielőtt azt hinné valaki, hogy troll kérdés, nem nem az.



2022. máj. 23. 06:37
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
A pszichiátered mit mond?
2022. máj. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Majd beleszaladsz vkinek a bökőjébe egyszer. Vagy agyonvernek. De nem baj.
2022. máj. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es:Azt mondta,hogy ha szeretem akkor csináljam. Így megfogadom a tanácsát hiszen pszichiáter.


2-es:Bele szaladok más bököjébe? Nem hiszem, hogy a nők hordanak maguknál olyat. Agyonvernek? Hogyan ha utol sem érnek? Nem baj ha hülye vagy csak ne hangoztasd.

2022. máj. 23. 15:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Merrefelé csinálod ezt? Csak hogy nehogy beléd fussunk...
2022. máj. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Meg jo, h en vagyok a hulye...😂😂

En megyek az erdobe rohogni, mint pennywise😝😂

Szerencse, h okos vagy😝😂

2022. máj. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4-es: Sokfelé. Örs vezér tere stb


5-s: Nem baj ha hülye vagy mert a hülye emberek nélkül nem lenne emberiség.;) Szóval legyél büszke magadra,hogy hülye vagy mint a fene.

2022. máj. 23. 21:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem is lehetséges, hogy ez a kis hobbid majd bajba kever.Lehet, h sokan csak egy pranknek nézik, kievetnek, de tuti lesz olyan, főleg pirkadatkor, hogy valaki éppen meg erősnek érzi magát buliból hazafele, aztán jól elvernek.Foleg az Orson ,ott vannak azért szeparcu emberek.Dehat a te életed, csak borzasztóan hülye halal lenne XD
2022. nov. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!