Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Soványság miatti szégyenérzete...

Soványság miatti szégyenérzetet ki hogyan győzte le?

Figyelt kérdés

Evéssel nem tudtam hatásosan hízni és szeretnék elkezdeni tortnázni, de annyira szégyenlem magam, hogy nem merek egy edzőterembe se bemenni. (Házi edzőterem kialakítása nem jöhet szóba.) Állandóan az van bennem, hogy bemegyek és azonnal kinevetnek és hasonlók.

Persze tudom, hogy "azért megyek oda, hogy változtassak", "senki nem fog ott törődni velem" és hasonlók, de ezeket nem annyira könnyű elhinni.

Ha esetleg valakinek sikerült ezen változtatnia az hogyan tette?



2022. máj. 25. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Esetleg ha egy baráttal mész, akivel el beszélgettek, az nem hagy időt, hogy másokkal foglalkozz, vajon mit gondolnak. Tereld el a gondolataid, az a lényeg.
2022. máj. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Szia, nagyon satnya vagyok, gitja és fegyencedzés segít, szerintem ne törődj mások véldményével, és ne gondold h feltétlenül edzőterembe kell menned.

Ketogén étrend segíthet, ha megfelel az ízlésednek.

2022. máj. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Az edzőteremben mindenki magával foglalkozik, azt sem nevetik ki, aki túlsúlyos, és azt sem, aki sovány, mindenki elismeri azt, hogy próbál változtatni.
2022. máj. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Engem utcán, buszon állandóan megszégyenítettek idegen emberek az alkatom miatt, de edzőteremben nem tapasztaltam ezt.
2022. máj. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy mentem tegnap edzeni, hogy mindenhol izmos férfiak vettek körül. Izzadtan és kócosan csak úgy besétáltam az edzőterem középre. Mert őszintén, kit érdekel? Nem tudják, hogy ki vagyok, nem fogom őket máskor látni. Ha pedig megizmosodsz, akkor félmásodperc alatt elfelejtik, hogy valaha is sovány voltál. Hidd el.
2022. máj. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kihagytam a lényeget, hogy én túlsúlyos vagyok, gyakorlatilag lógott a hájam, de ha szép csinosra fogyok, akkor senkit sem fog érdekelni, hogy X idővel ezelőtt volt rajtam némi felesleg.
2022. máj. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!