Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálhatok rosszul? Vagy...

Mit csinálhatok rosszul? Vagy ez teljesen normális?

Figyelt kérdés

Július végén elkezdtem diétázni, mert éreztem magamon, h felcsusszant pár felesleges kiló és nem is éreztem jól magamat a bőrömben (167 cm magassághoz 67-68 kg járt...). A diéta mellett (igyekszek) minden 2. nap lemenni a terembe, ahol súlyokkal edzünk. A "szünet" napokon pedig szobabiciklire pattanok és egy 35 percet tekerek. Az 1 hónap elteltével többen is mondták, h látják rajtam a fogyást, ami leginkább a hasamon és a csípőm tájékán észrevehető (én is megfigyeltem, h a feleslegek kisebbek) és h a lábaim, kezeim feszesebbek lettek.

Természetesen nem vártam és nem is várok csodát 30 nap alatt, de amit ma este mutatott a mérleg azt nem vártam... 1 hónappal ezelőtt álltam rá utoljára és most kíváncsi voltam, h mit fog mutatni... 70kg... ??? Mit csinálok rosszul? A diéta alatt minden szénhidrátos dolgot kivontam az étrendemből, igyekszem sok fehérjét bevinni a szervezetembe, napi 3x-4x-i étkezés... Viszont menstruáció előtti napon vagyok. Nem tartom valószínűleg, de közbejátszhat amolyan "puffadás"?! Valakinek, valami tanács? :( Picit letörtem mert nem erre számítottam...


2016. aug. 29. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel sulyzozol felszeded az izmot es az izom tobbet nyom mint a zsir :) A tukor a lenyeg!!

Menstruacio elott a szervezet visszatartja a vizet,megtobbet mutat

2016. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Örülnöd kéne! Felszedtél némi izmot,miközben leadtál valamennyi zsírt. Ez csak az elején van ám így. Az izmosodás meg fog állni (feltéve ha tartod a kalóriadeficitet) és csak a zsír fog lemenni, persze csak szép lassan, de ez ne szedje kedved. Így lesz az eredmény tartós. Jövő nyárra bombázó leszel, ha folytatod.
2016. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vizesedtél, ennyi, majd kipisiled az új ciklus elején.
2016. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Közben utána olvastam pár cikknek és mindenhol ezt írták, h az első hónapok ilyenek, amikor nem kell megijedni, h többet mutat a mérleg, mert a test izomban erősödött és többet nyom! Köszönöm a válaszokat, remélem az elszántság még hosszú ideig mellettem fog állni! :) A párom is épp ma dicsért meg, h nagyon látja a hasi részemen, de amint ráálltam a mérlegre egyből azt gondoltam, h lehet csak udvarias akart lenni, mert a számok nem bizonyítják! :)


Még olyan kérdés: A "csaló" napokat milyen időközönként lehet megejteni? Én 3. heti szombatot gondolom ideálisnak. Ezalatt azt értem, h az egyik étkezéskor olyat eszek amit nem diétás. Pl. 2 héttel ezelőtt lasagne-t ettünk ebédre és délután még ide-oda járkáltunk, h azért ne az egész rakódjon le :D

2016. aug. 29. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyuuugi, nálam pl. menstruáció alatt mindig 1,5-2 kilóval többet mutat a mérleg! :) Utána lemegy. Ráadásul azt írtad, este mérted magad, akkor is nehezebb vagy, megbízhatóbb, ha reggel, WC után, éhgyomorra méredzkedsz.
2016. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam csalónapot tervezni. Az élet úgy is megoldja...
2016. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!