Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért tudnak ennyire elbizonyt...

Miért tudnak ennyire elbizonytalanítani különböző vélemények arról hogy meddig érdemes élni? Fontos, akinek van ötlete válaszoljon légyszi

Figyelt kérdés

elvileg bipoláris vagyok, de szerintem ennél bonyolultabb a helyzet nálam

Ugye mindneki azt mondja hogy mennyire jó élni, minél tovább annál jobb. Jobb hangulatban én sem akarok meghalni, sőt félek tőle, ha lent vagyok akkor meg tervezem a korai öngyilkosságot.

Most meghallottam hogy valaki azt mondja hogy max 40 évig érdemes élni és hogy a rövid élet a jó, meg hogy mennyire hülye aki meg akar öregedni.

Ilyenkor alt. pánikrohamot kapok és teljesen egyetértek vele és hülyének érzem magam amiért közel a 30-hoz még élek.

Hogy tudnak idegen emberek így elbizonytalanítani?

Persze mikor a pszichológus mondta hogy ne gondoljak arra hogy megölöm magam, az is picit kizökkentett, de nem értettem vele egyet

Most ott tartok hogy magasztalom azt aki fiatalon elment vagy öngyilkos tudott lenni.

Azt hozzátenném hogy engem üldöz a szerencsétlenség, tudom hogy történik majd még velem rossz.

Másrészt mentális beteg vagyok, elvileg bipoláris, személyiségzavaros, rengeteg fóbia és pánikrohamok.

Gyerekem, családom nem lesz, szóval az sem motivál hogy amiatt életben maradjak.


2022. jún. 7. 20:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!