Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok este jobban ?

Miért vagyok este jobban ?

Figyelt kérdés

Pánikbeteg vagyok, egész délelőtt és délután is leírhatatlanul ideges vagyok,és estére ez szépen enyhül már elvagyok.

Aztán reggel kezdődik minden az elejétől és tiszta ideg vagyok .



Miért van ez ?


2022. jún. 9. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Lehet, mert addigra már nincs tétje a dolgoknak, akkor már mindegy, és akkor felengedsz.


Nem lehet, hogy a napi dolgok nyomasztanak, amivel szembekerülsz. Pl munkád, vagy tanulás. És amikor már elment a hajó, akkor leesik a válladról a súly, hogy ma már nem lehet.


De az is lehet, hogy simán csak az éjszaka gyermeke vagy.

2022. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vége a napnak, nincs min idegeskedni, nincs stressz, nincs közvetlenül előtted álló feladat, vége a munkának, otthon lehetsz nyugiban a saját kis világodban.
2022. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
73%
Napközben a máj folyamatosan lebontja a reggel/délelőtt még magas kortizolt.
2022. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor gond van a kortizollal?

Hogyan lehet ezt csökkenteni? Nem sokat konyitok hozzá, csak azt tudom hogy vizeletben nagyon magas, néztèk már.

De vérben normális.

Ez betegség?

Vagy már eleve a stressz miatt ilyen magas ?

2022. jún. 9. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!