Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon durva mentális gondokka...

Nagyon durva mentális gondokkal, ptsd-vel és gyenge fizikummal mit lehet dolgozni? Ha szinte meg sem tudsz mozdulni?

Figyelt kérdés

Egy családtaggal lakom, aki nem szeret és fenyeget hogy kidob.

Ráadásul a bérleti dijba nem tudok beszállni, azt is felhozza minden nap

Nagyon durva állapotokban szoktam lenni, nem akarom ide leírni az egész életem, de hányni szoktam a pánik miatt, gyógyszerfüggő vagyok, képtelen vagyok beszélni az emberekhez, folyton szédülök, sovány vagyok és gyenge, derealizaciom van és nagyon durva szorongásos depresszióm, a rokonom nélkül nem tudnám eltartani magam jelenleg(régebben volt hogy sikerült)

Magán pszichiáterhez nem tudok menni, a körzeti nem segít csak felírja a nyugtatót, meg diagnózist adott

Nagyon régóta véget akarok már vetni ennek az egésznek, de sajnos nem volt még bátorságom megtenni. Egyszer vettem be sok gyógyszert, de csak elaludtam tőle és kába voltam… sajnos nem merem megtenni…

Mit lehet ilyen nyomorult helyzettel kezdeni?

Egyébként évek óta nem beszéltem emberrel a családtagomon kívül(csak munka miatt) szóval kapcsolat vagy baráti segítséget nem játszik


2022. jún. 11. 13:19
 1/3 Manócska1 ***** válasza:
nekem írhatsz,szívesen meghallgatlak ha tudok segítek.
2022. jún. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudok ennél többet elmondani… csak szenvedek
2022. jún. 11. 18:38
 3/3 gublug ***** válasza:

Szia.


A tai chi és a qi gong mozgások szelíd mozdulatokat tartalmaznak melyek megmozgatnak és energetizálnak is így javítják a kedély állapotod és ha folyamatosan csinálod akkor több pozitív hatása is lesz mentálisan és fizikálisan is. Olvass utána és a sikertörténeteknek is.

Ha gondolod Youtube-on keress videókat. Online is 'járhatnál' edzésre, de az fizetős.


Ugyanígy ajánlom a Domján László féle agykontrollt. Ha tanfolyamra nem akarsz elmenni, akkor olvasd el a könyvét. Illetve itt is olvass sikertörténeteket.


Nem tudom mit dolgozol, de pl. a programozás az egy jó távmeló. Határidőre elkészíted a dolgokat és kész - ha minden jól megy.

Vagy content moderátor, mely egy adott honlap tartalmát moderálja.

2022. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!