Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen hangulatstabilizáló,...

Milyen hangulatstabilizáló, kedélyjavító, feszültségoldó lenne jó valakinek, aki feszült? Gyógyszertárban vény nélkül kapható készítmény. Ezek közül melyik a legerősebb?

Figyelt kérdés

Jó valamire?


Ezek a szerek étvágygerjesztő hatásúak?



2022. jún. 13. 09:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Vény nélkül kaphatók maximum placebónak jók szorongás esetén
2022. jún. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Próbáltad?
2022. jún. 13. 10:09
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Vény nélkül kaphatók közül annak van enyhe hatása, amiben sok a valeriana.


Hova tabletta

Baldivian

Nervenpflege


Citromfű, komló hatása valeriana nélkül gyenge.


Melatonin segíthet aludni. De jobb ezt is más mellett szedni.

2022. jún. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem fokozzák az étvágyat.
2022. jún. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és a vény nélkül kaphatók közül melyik a legerősebb?
2022. jún. 13. 10:18
 6/18 anonim ***** válasza:

Ki a fene próbálta végig mindet? Ezek a természets szerek ritkán olyan ürősek, hogy a szétrobbanás szélén beveszel egyet, és 4 perc múlva mosolyogva simogatod a kert virágait. Ilyenre ne is számíts. Tartósabb használat kell a hatáshoz, általában.

Én a nervenpflege-t (gondolom, a Wörishofener Nervenpflege-ről van szó) használtam, nos, a hatástalanság vádja ellen azt lehet mondani, hogy a macskagyökér aromája az biztosan benne van, mert amíg friss, nagyon büdös. :D

De azt vettem észre, hogy a javasolt max 3x3 tabletta helyett a hatóránkénti, azaz 4x2 tabletta jobb hatású volt, pedig a 8 az eggyel kevesebb, mint a 9.

2022. jún. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül úgy értettem, hogy valaki mindent végig próbálta - de még akár olyan is lehet, hogy valaki többet is kipróbált.

Esetleg ha valaki pedig gyógyszertárban dolgozik vagy orvos vagy hasonló, akkor lehet, hogy tudja a választ a kérdésre.

2022. jún. 13. 11:16
 8/18 anonim ***** válasza:

Én eleg sok mindent próbàltam és soha nem okozott érezhető javulást egyik sem.

Sztedtem magnéziumkt, b6 vitamint, l tianint, citromfüvet, orbáncfüvet és még biztos sok minden mást. Soha nem okozott semmit.

2022. jún. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én már mindet kipróbáltam semmi hatásuk nincsen ha valaki feszült.
2022. jún. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Uhh. És akkor végül mit használtál?
2022. jún. 13. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!