Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipolárisok! Milyen antidepi...

Bipolárisok! Milyen antidepi vált be nektek? Depresszióra hatott nektek valamelyik hangulatstabilizáló?

Figyelt kérdés

2022. máj. 5. 19:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Lamolep 400mg.
2022. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
200 mg Lamolep mellett vagyok depressziós. Lehet, h több kéne? Lehet újra próbálni kellene emelni. Legutóbb 250 mg-nál kiütésem volt.
2022. máj. 5. 19:40
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha kiütésed volt akkor ezt ne szedd. Én a 400mg Lamolep mellé antipszichotikumot szedek nem keveset.
2022. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

200 mg mellett nincs kiütésem. Csak nagyobb adagnál jött elő.


A sok antipszichó nem nyom le? Próbáltam szedni többfélét, de nem ment mert túl sokat aludtam.


Most nincs depressziód?

2022. máj. 5. 20:17
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább hiper szoktam lenni. De elnyom, ez ilyen.
2022. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én azt kutatom, hogy bipol depressziós fázisára mi lehet jó.
2022. máj. 5. 20:22
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
A depresszió kivédésre a lamotrigin hatóanyag a leghatékonyabb. Ha utánaolvasol a hatóanyagoknak akkor abból láthatod melyik mire való. Szedd tovább szerintem csak ne emeld a mg-ot ne hogy megint kiütése legyél.
2022. máj. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szedem lassan 2 éve és szinte folyamatosan enyhébb vagy súlyos depresszióm van. Nekem az kevés depresszióra. Ezért kezdtem Elontrilt szedni, de még csak a 11. napnál járok.
2022. máj. 5. 20:41
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Depakine krono 300reggel és este ,0.25kventiax reggel 100kventiax este,reggel 0.25rivotril este 0.5. este még egy algopirin.rwggel vérnyomás csökkentő.gyomorvedot is szedek.nincs kibillenes.dolgozok.elek.nm hullik a hajam. Libidom is jó.verkepem is.
2022. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Depakint korábbi vírusos májbetegség miatt nem szedhetek. Vagy csak nagyon nagy óvatossággal

Tegretolt nem szedhetek mert kárt tett a májamban

Lítiumtól nemrég meghalt egy rokonom. Leállt a veséje.

Maradt a Lamolep. Azt szedem.


Antipszichók nekem csak rontották az állapotom. Még jobban lenyomtak.


Energiahiánnyal is jár a depresszióm. Ezt erősen szedáló gyógyszerrel nem jó fokozni.


A nem szedálós antipszichóktól akatíziám volt.

2022. máj. 5. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!