Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Titeket mi motivál?

Titeket mi motivál?

Figyelt kérdés
Hátha találok valamit én is, mert egész egyszerűen képtelen vagyok felfogni minek érdemes élni. Egész egyszerűen úgy érzem sosem lesz jobb.

2022. jún. 13. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Én csak próbálom valahogy értelmesen tölteni az időmet, amit kiszabtak fenn.
2022. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Én is igy vagyok öngyilkosságon is gondolkodom
2022. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebben a derék országban??? Hát nem sok minden...
2022. jún. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ez talán segíthet...


https://www.youtube.com/watch?v=7TWYd64126o


Nekem bejött!

2022. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg az hogy minnél több pénzt gyűjtsek a vállságra
2022. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4: Köszi, ment a dislike a szar reklámért.
2022. jún. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem az motivál, hogy továbbra is jó körülmények között éljek, és ha majd lesz gyerekem megadhassam neki azt az érzelmi támogatást, amit én hiányoltam a saját szüleimtől.


Elvált szülők gyerekeként tehát az, hogy egész családom legyen, és pótoljam a szeretethiányomat.


Valamint, hogy elismert szakember legyek. Hogy a munkám fontos legyen, valamilyen értéket teremtsek. És, hogy úgy keljek fel reggel, hogy várom a napot.

2022. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én teljesen máshogy gondolkozom mint mások (nem tudom mennyire fontos de enyhén autista vagyok)

Sok rossz döntést hoztam csupán azért mert nem volt bátorságom és elég volt. Megakarok felelni önmagamnak, és belül kiabálok saját magammal hogy megkell csinálnom nem lehetek megint balf*sz. Általában segít

2022. jún. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!