Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkalmi marihuána fogyasztás...

Alkalmi marihuána fogyasztás esetén mi a legjobb agy fejlesztő módszer?

Figyelt kérdés

Időnként ( kb félévente egyszer ) szoktam füvet szívni , ilyenkor van , hogy egy hétig folyamatosan , aztán 1-2 évig semmi.

Mit tudnátok ajánlani , mi a legjobb agytorna arra az esetre , hogy ne romboljam szét az agyamat?

A “ ne szívj füvet “ kommenteket engedjük el, itt nem arról van szó , hogy bármilyen negatív hatást éreznék , és függő sem vagyok . Rejtvények, sakk, logikai játékok , rengeteg olvasás ?



2022. jún. 14. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
A leszokás.
2022. jún. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eszem ágába sincsen .
2022. jún. 14. 07:58
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

A marihuánával nincsen semmi probléma, addig amíg valaki csak ritkán szokta fogyasztani... pl... havonta 1-2 cigi bőven belefér.

Az alkohol az sokkal veszélyesebb!

Én is szoktam fogyasztani, 1-2 havonta el megy cigi vagy több. Élek és virulok.

Szeretek sakkozni, sodukozni, és sokat olvasok.

Az a legnagyobb probléma, hogy nagyon sokan az országba, úgy tekintenek a marihuánára, hogy el szív valaki egy cigit, utána meg már heroinnal lövi magát, ez hatalmas nagy baromság.

A marihuánának rengeteg pozitív hatása van az emberi szervezetre, és sok betegségre is jó. pl.. epilepszi.

Az alkoholnak semmi!

És még is az utóbbi a legális.

2022. jún. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Úgyis bevonzod az olyan hozzászólókat, mert a passzív aggresszívok kedvenc froclizási lehetőségeinek egyike a cannabis használók dehumanizálása.


Inkább jobb, ha ilyen kérdéseket hagysz is a fenébe.


Okosabb úgyse lehetsz náluk… hiszen “csak egy trokkos hülyegyerekk” vagy.


Én, aki az alkoholnak köszönhetően amnéziás lettem, és láttam a spanom, aki meg végigszívta a fiatalságát, és most is rohadt jó a memóriája, hajlamos lennék azt mondani, hogy nincs vele semmi gond, de ez azért nagyon erős leegyszerűsítés volna, mert fiatalon túl nagy kockázat, inkább csak 21 után, akkor már kifejlődöt az agy, és inkább csak heti két-három kör.

Akkor az agy is tud pihenni.

Vaporizerrel, 0,1-eket vagy 0,08-at.


Az még belefér.


Mellette viszont kell a mozgás, testedzés, meg ott van az olvasás, hasonlók.

2022. jún. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amíg ilyen ritkán csinálod, nincs szükség semmilyen agyfejlesztésre mert nem okoz semmiféle elváltozást. A probléma azoknál szokott lenni akik egész nap szívnak. Volt olyan ismerősöm aki már reggel ahogy kinyitotta a szemét már rágyújtott az első cigire ami előző este tekert és egész nap szinten tartotta magát. Nap 3-5 grammot elfüstölt. Na az már okoz problémákat. Amit te csinálsz az nem. Ahogy az alkoholtól sem butulsz el, ha havonta néhányszor megiszol egy sört, csak akkor ha folyamatosan piálsz.
2022. jún. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!