Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Marihuána fogyasztás? (Többi...

Marihuána fogyasztás? (Többi lent)

Figyelt kérdés

6 hónappal ezelőtt bekerültem egy pszichiátriai osztályra, ahol pszichotikus tünetekkel kezeltek az adipex miatt.

Mikor hazakerültem 1 hónap után megszűntek a tüneteim (hallucinációk), azonban gyógyszert kellett szednem (5 mg ripedon). Azóta pszichiáterrel lecsökkentettük 2mg-ra, a kérdésem az lenne hogy lehet-e marihuánát fogyasztani? Mennyi esélye van a pszichózisnak, pszichotikus tünetek kialakulásának?

(Hozzáteszem, hogy mielőtt pszichózisom lett volna rendszeresen fogyasztottam de nem emiatt alakult ki)



2022. febr. 12. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

miért nem az orvosodtól kérdezed meg?


Szerintem itt a gyk-n nincs pszichiáter....

2022. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A válasz a pszichiáteremtől az volt, hogy 1-2 mg-nál már lehet azonban tapasztalatokra vagyok kiváncsi olyanoktól akiket szintén kezeltek pszichózissal.
2022. febr. 12. 13:57
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Komoly esélye van, hogy jön ismét, sőt 100%. Nem tenném, pláne gyógyszerre!!!


"rendszeresen fogyasztottam de nem emiatt"...sokan mondták csak vigyorgás a fű, aztán hirtelen kemény vicsorgás.

2022. febr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
És később amikor azt hiszed OK vagy, miss marcsi visszarepít.
2022. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy megszabadultál tőle, mert a kérdésedből egyértelmű, hogy rabja vagy.


Néha úgy érzem, az emberek semmiből sem tanulnak.

Kaptál egy második esélyt, amit most kockára akarsz tenni.


Megéri?

2022. febr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez saját tapasztalat vagy csak úgy mondod? Nem akarok kötekedni, de inkább olyanoknak a válaszát várom, akiknek volt pszichózisuk
2022. febr. 12. 14:24
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Soha többé anyag, semmilyen!
2022. febr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt pszichózisom, viszont sem előtte, sem utána nem szívtam. Viszont alkoholista voltam, két éve nem iszok. Főleg azért, mert nem megy... Ha nem undorodnék, akkor innék. Szerintem ne szívj.
2022. febr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Szívd nyugodtan nem lesz gáz. A drogok közül a hallucinogéneket kerüld el.
2022. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem volt pszichozisom, viszont én rá kb 3 hónapra rá próbáltam ki először. Azóta eltelt kb 2 év és 4 ilyen kis betépős estét tartottam. Nekem nem lett tőle semmi bajom.

Viszont nem értek annyira ezekhez, azt hiszem marihuánából is vannak gyengébbek erősebbek. Azt hiszem (valami gorillás neve) van az egyik fajtának és azt elég erősnek mondják, és hogy hallucinálnak is közben. Na ha egy olyat szívsz az lehet kiválthatja a pszichózist.

De kérlek vedd figyelembe, hogy mindenki más és mondjuk ami nálam nem váltott ki reakciót az nálad lehet ki fog és ez fordítva is igaz.

2022. febr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!