Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Mit tehetnék az ellen, hogy folyton elsírom magam? Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sajnos képes vagyok egy szép dalon, tánc- színi előadáson is bőgni, de akár egy versen, megható mesén, vagy ha olvasok róla, hogy valakivel valami rossz dolog történt.


Megnehezíti a mindennapokat, nem szívesen megyek rendezvényekre sem emiatt.


"Házi praktikák" érdekelnek, hogy én mit tudok ezellen tenni saját erőből.



2022. jún. 16. 06:17
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Otthon sírsz.
2022. jún. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kupai János válasza:
27%
Üdv! Hàzi paktikàk🤣 Vicces neharagudj! Jó a szíved,mert sírsz meghatódsz és érzékeny vagy! Van ilyen na és? Nem tudsz mit tenni ellene! Orvosok,emberek nem tudnak segíteni ez 1000%!Egyedül ha isten tud,ha nagyon meg szeretnél szabadúlni a sírástól úgy mondva! Imádkozz ha hiszel az úrban,ha nem! Az imának ereje van! Ahhoz az istenhez imádkozz,akit én ismerek! Ábrohám,Izsàk és Jákot istenéhez! Tőle kérj és a Jézus nevében a végére tedd hozzá,hogy ámen! Nem mese tudom mit beszélek! Hallgass rám! Jézus él!
2022. jún. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

HSP

Highly Sensitive Person

Ez egy szemelyisegjegy. Az agy mashogy van huzalozva.

Olvasgass errol, ha jobban megerted, talan tudod kontrollalni is.


Nalam is ez volt. Minden, de minden megerint.

Gyakorlatilag kepest voltam a hajlektalan nyomoran sirni, ahogy belekepzeltem magam a helyebe.🤷🏼‍♀️

Most mar peldaul tudatosan kerulom azokat a dolgokat, amik kivalthatjak. Persze nem lehet mindent, de sztem nem szegyen sirni.

Ha mondjuk valakit durva igazsagtalansag er es tehetetlen vagyok, a mai napig konnyek gyulnek a szemembe.🤷🏼‍♀️

Ugyanakkor meg nagyon eros szemelyisegem van, karakan vagyok, nehez osszeegyeztetni, de ez van.

2022. jún. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!