Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok mert...

Depressziós vagyok mert nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Szinte 2 éve már csak a szüleimet látom és mamámat, nem mentem semerre, nem voltam velem egyidősekkel, már öregnek érzem magam, teljesen megbolondultam ez idő alatt, milyen helyen lehetne fiatalokkal ismerkedni? Esetleg ha beíratkoznék valami sportra? De úgy gondolom én arról már lekéstem ugyanis 18 éves vagyok.

2022. jún. 16. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem hiszem, hogy lekéstél volna a sportolásról, ha van kedved, akkor kezdj bele! Lehet, hogy nem leszel profi sportoló, de ahogy látom nem is az az elsődleges célod. De az mindenképpen jó ötlet, hogy beíratkozz valahová. Vagy rengeteg barátkozós app is van, bár sajnos az nem mindig hosszútávú. ://

Ha van kedved, írhatsz nekem is (17 vagyok) :)

2022. jún. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Előtted az élet.


Sportolás jó.


Vegyél egy úszójegyet, menj uszodába, ismerkedj össze pár emberkével ott.


Én már vén vagyok, nekem már ne írj. :-)


Próbáld meg a negatív gondolatokat kikapcsolni, amikor valakit megközelítesz.


Úgyis egyszer élsz. Senki nem kérdezi majd a végén, mit tettél, csak azért fogod magad hibáztatni, hogy mit nem…

2022. jún. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 vetró gergő válasza:
100%
Szia! A sportolás is jó, vagy menj olyan helyekre, ahol a Te érdeklődési körödből vannak emberek. Biztos tudod, mi érdekel. De hogy-hogy nem találkoztál senkivel? Sulival mi a helyzet? (Nem baszakodásból kérdem, ne érts félre, csak ha oda egyébként jársz, vagy ha most vagy 18, most érettségizhettél, csak írj rá valakire, aki nyitott, kedves volt, hidd el meg fogod találni azt a kortársat, akivel dumálhatsz) De az elhatározásod meg van, ez jó! Ha elindulsz egy úton, találsz valakit, akivel tudsz beszélgetni, a kis beszélgetés is sikerélmény lesz. Aztán haladsz tovább. Én is 17 vagyok, ha gondolod, nekem is írhatsz. Nem ennyire drasztikusan, de vmi hasonlón mentem át én is, nyitás terén a korombeliek felé, mint amire Neked is szükséged van.
2022. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!