Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincsenek barátaim, de még...

Nincsenek barátaim, de még haverjaim sem. Nincs meg minden okom a depresszióra?

Figyelt kérdés
Nem tudom, de ma olyan depressziósan keltem, hogy nincs egy haverom se akivel kimehetnék vagy aki becsüljön vagy bármi....pedig 15 lány vagyok és bevallom, hogy kezdek félni, hogy emberi kapcsolatok nélkül maradok. A mostani osztályomban majdnem az összes lány együtt van, de nem tudom miért, az én társaságomért nincsenek oda és nem vagyok biztod benne, hogy velem van a baj. De lehet, hogy igen, mert már kezdek pesszimista lenni, minden bajom van, tudjátok milyen szörnyű mikor nincsenek még haverjaid sem ? Sztem kevesen éltétek ezt át....na m1, tanácsok valaki ? Kérlek segitsetek
2010. ápr. 12. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

merre laksz?

sajnos tudom, mit érzel.........:'(

írj privit, fölveszlek msn-en, tudom, mennyit számít, ha van valaki akibel beszélgethetsz:D

2010. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Én teljesen áttudom érezni, hogy mit érzel, mert én is hasonlóképpen vagyok mint te.

Nekem van 2-3 barátom de csak suliban, ha pl szünet van akkor egyedül vok..tudom mennyire szar

engem se fogadtak be, igaz nekem még hozzátársul h szociális fóbia vok, de akkor is szar

igen vszinű h emiatt vagy depressziós, mert barátpk nélkül nagyon nehéz, nincs akivel megoszd gondjaid, meg hát csak azért mégis korodbéli emberekre vágysz

nekem amúgy 15-16 évesen nagyon sok barátom volt, teljesen jó volt minden, de amikor középsuliba kerültem és mindneki egyiskolából jött csak egy páran nem, na nagyon nehéz barátkozni, kb tisztára lenézznek meg minden, nálam eért is alakult ki szocfób

szóval nem tudom hogy mit tanácsoljak, azt mondanám a legszívesebben hogy próbálj meg ismerkedni és járj el olyan helyekre ahol lehet barátkozni, de igazából ezt így nem lehet erőltetve hogy na most akkor barátokat szerzek..

meg hát egyedül elmenni vhova az is rossz dolog

szóval nagyon sok sikert kívánok, kitartás, és egyszer megtalál majd a szerelem és lesznek barátaid is

de addig még nagyon sok van hátra

2010. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Én megértelek,de szerintem benned is van hiba,bár nem tudhatom,lehet nem vagy elég nyitott.
2010. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én most 60 vagyok, van némi tapasztalatom ezügyben. A te korodban nekem sem voltak barátaim, ettől gátlásossá, frusztrálttá válta, amiért mégjobban kerültek a korban hasonlók. Nem tudom, hogy mitől, de hirtelen a lányok érdeklődésének középpontjába kerültem (fiú vagyok), zsongani kezdtek körülöttem. Elképesztő, de ezután, talán emiatt a haverok száma is megnőtt. Én azt mondom, hogy ne erőltesd, magától is megoldódik a gond. Egy viszont fontos: nem biztos, hogy az jár jobban, akinek sok barátja van! Abból az időből nekem csak egy maradt, de arra számíthatok. És persze ő is rám!
2010. ápr. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 18 éves fiú vagyok és nekem sincsenek barátaim. Mindig itthon vagyok meg minden. az osztálytársaim szoktak néha hívni bulizni de én nem megyek, mert nem vagyok bulizós fajta. Nem cigizek nem is iszok alkoholt. Én zárkózott típus vagyok de nagyon és nagyon nehezen nyílok meg. Egyszer sem volt még barátnőm és ez nagyon zavar már:S:S Szóval én megtudlak érteni. Ha gondolod írhatsz privit::) És beszélgethetünk ha gondolod.:)
2010. nov. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kpe válasza:
én is ugyanolyan vagyok,mint az előző válaszoló,csak 21 éves
2011. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék..
2011. szept. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!