Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Örökölt szorongás gyógyítására...

Örökölt szorongás gyógyítására milyen módszerek, vitaminok váltak be nektek? Én pszichológushoz járok, ez engem abban segít, hogy valahogy kibírjam az állapotot és az elcseszett nevelésemből most felnőttként kilépjek.

Figyelt kérdés
A gyógyszerek borzalmasok voltak. Nem csak a mellékhatások, hanem a hatásaik is rosszak voltak. Az anyám a "ha nincs probléma, akkor is gerjeszt valamit" típus, betegesen fél mindentől, hogy kirabolják a házat, stb. viszont a teste ezt jól bírja. Apukám sajnos az összes szorongás tünetet produkálta, belső remegés, köhögés, fulladás, ködös gondolkodás, alvás zavar, magas vérnyomás, pedig ő látszólag nyugodt volt és barátságos ember. Ha nem volt igazi probléma, akkor is stresszelt. Ahogyan én is. 30 felett ez nálam egy mélypontot eredményezett. Egy éve minden nap egy kínszenvedés, nagyon kimerült vagyok, a munkában nem tudok koncentrálni. A gyógynövények hatása pont a kívánt hatás, tehát enyhíti a belső remegést, megnyugtat, de már nagyon gyenge az én problémámra. Sport, hobbi, zene nem segít a bajomon. Nem rossz élmények miatt kerültem bele. Hanem már kisiskolás koromban is félénk voltam és folyamatosan izgulós, halk, agyalós. Felnőttként bizonytalan, önbizalhiányos. Holott pénzügyi problémám sem volt soha, és teljesen normálisan nézek ki. A lelkem már nagyon kezd "kikupálódni", a testem viszont annyira fárasztja magát, hogy már szív vizsgálaton is voltam, meg magasabb lett a cukrom, fájnak az ízületeim stb.

2022. jún. 17. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit a kiégés tüneteit látom a soraidból. Magnézium jó hatással van mindenképpen,egy multivitamin,b 12 T tartalmazzon. Egy beutalót kérj a reumatológiara a háziorvoshoz,sajnos kb 30korul már elkezd a hàt fájni és az ízületek is. Gyógyuszas és masszázs amiket nekem ajánlottak,a víz jót tesz amúgy a testnek léleknek.
2022. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, totális leállás van. Mintha belecsúsztam volna egy gödörbe. Dolgozok, kirándulok, mindent csinálok. De alig bírom, folyamatosan szarul vagyok így mosolyogni nehezen megy....
2022. jún. 18. 15:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok és fogalmam sincs mit csináljak most is a sírógörcs kerülget.Minden apró dologra rá görcsölök nagyon durván,ha pl valahova kell mennem,vagy bármilyen hivatalos dolgot kell intéznem stb lényegében mindenre rá stresszelek és fogalmam sincs hogy küzdjem le.
2022. okt. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!