Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan küzdhetném le ezt a...

Hogyan küzdhetném le ezt a félelmet?

Figyelt kérdés
Nagyon pánikolok, félek hogy a gyógyszereimet ami szinten tartja az állapotomat (Xanax,Rexetin, Kventiax) egy tollvonással elveszi az orvosom és rosszul leszek. Mit csináljak?
2022. jún. 17. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miert venné el, ha indokolt a szedése?
2022. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Meg ezeket amugy sem egyik pillanattol a masikra veszik el, fokozatos leszoktatas lenne.


Latod? Te magadnak generalod a problemakat. Majd szedsz meg tobb gyogyszert?

2022. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla, mindenen pànikolok. Én is beleuntam már
2022. jún. 17. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:

En nem tudom, nem elek ilyesmin, de ha be tudod magyarazni magadnak a dolgokat, akkor ki is tudod magyarazni. Addig mantraznam, h nem, ez nem lehetseges, mert... minden egyes alkalommal, mikor jon a kenyszeres gondolat.


Ha megmarad a felelmed gondolata a fejedben, jelen esetben, h elveszik a gyogyszert, csak porgeted be magad meg jobban es jon a panik.

Tereld el a gondolataidat, probald magadban tudatositani, h ezek nem valos gondolatok. Irrealis felelem. Amugy beszelgethetsz errol a dokiddal is, hatha a valasza majd megnyugtat.

2022. jún. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!