Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Még mindig a kamasz éveim...

Még mindig a kamasz éveim miatt szenvedek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, életem legrosszabb időszaka a 15-18 volt, bár utána sem volt rózsás. Nem a klisés tini láv meg bulika volt nekem az az időszak, folyton eszembejutt hogy milyen rossz volt az az időszak ami másoknak meg jó is lehetett. 22/f
2022. jún. 19. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi itt a kérdés?
2022. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Semmi, csak le akarom írni a panaszaimat valakinek.
2022. jún. 19. 15:17
 3/12 Senior Séf ***** válasza:
34%
Szerintem a felborult bélflórád miatt szenvedsz. Egyébként meg a kamaszkor senkinek sem rózsás. Még a környezetének se!
2022. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Talán jó is hogy nem volt nálan tini lámúr, nem kellet olyan hülyeségeken csatázni hogy itt meg ott aludhatok/alhat e ez meg az..
2022. jún. 19. 17:40
 5/12 A kérdező kommentje:
A bélflórám valóban xar, hasmenés volt ma és influenzás tünteim vannak. De remélem holnapra munkaképes állapotban leszek
2022. jún. 19. 17:45
 6/12 anonim ***** válasza:

Minden élethelyzetbe megvannak a szépségek, csak a rosszra jobban emlékszünk.

Meg milyen tekintetbe nekem 15-18 ig kb az történt, hogy általános iskolához képest ku rva jó tanuló lettem kb tanulás nélkül, megismertem az alkoholt, majd a cigit (jó lehet vitatkozni hogy menyire jó ez, de a hatása minden esetre jó volt). Majd elkezdtem futni, lett mondhatni tényleg jó haverom, aki nem azt nézte, hogy milyen hasznot húzhat rajtam, aztán 18 évesen más sportba is belefogtam, aztán felvirágzott a nemi életem is. Most pedig 23 évesen itt vagyok egy újabb szerelmi kudarccal (bár nem ismerkedek bárkivel, csak akivel van sok hülye közös dolgunk, de ez egyéni probléma), az utóbbi 2 évben csak kudarc ért ilyen téren, ismerősök elfoglaltak és egyre kevesebb van, jelenleg munkám sincs, utóbbi 3 évbe meghalt mondhatni az a 2-3 rokonom akivel igazán ki tudtam jönni, szóval szerintem nekem is lenne mire panaszkodnom jelenleg, de kurvára nem, nem fuckot kell mutatni a világnak, kapja be az összes fa sz xD

2022. jún. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Amíg a héten dolgoztam jól éreztem magam, de ha itt a hétvége és semmi dolgom beüt a depresszió. Remélem holnap elmúlik ez az apró betegségem és tudok menni.
2022. jún. 19. 18:31
 8/12 A kérdező kommentje:
Legfeljebb húzok egy maszkot hogy ne fertőzzek
2022. jún. 19. 18:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez a te bajod, semmi dolgod, ha munkába meg minden jó.
2022. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Munkában eddig minden jó, amikor itthon vagyok hamarabb befurakodnak a negatív kényszergondolatok a fejembe és depresszív hangulatra váltok.
2022. jún. 19. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!