Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Túl hamar "felnőttem"?

Túl hamar "felnőttem"?

Figyelt kérdés
És úgy érzem túlságosan is, agyban már idősnek érzem magam, mintha teljesen eltűnt volna a gyerek énem és most túlságosan megértettem és rájöttem az élet szomorú dolgaira és nem tudok már semminek örülni. Hova tűnt belőlem a boldogság és az öröm? Semmihez nincs már kedvem, úgy érzem nincs értelme semminek

2022. jún. 21. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem felnőttél, kiégtél.
2022. jún. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A felnőttség nem depressziót jelent, ellenkezőleg, azt a képességet, hogy erős vagy, és tudod irányítani az életedet. Valóban nem nőttél fel, csak akaratgyenge vagy. És örömtelen.
2022. jún. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ezzel mit tudnék kezdeni hogy jobb legyen?
2022. jún. 21. 14:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Leginkább az okait kéne kideríteni, hogy mitől van.
2022. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ha valaki nem tud változtatni rajta, vagy nem akar, hanem beáldozza magát inkább a másikért?
2022. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5. te miről beszélsz?
2022. jún. 21. 15:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Visszakérdeztem a négyes válaszára. És igen, ez kiégés, nem is kicsi, olyan mint ami cipőben én is járok...
2022. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!