Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyaralás után normális, ha...

Nyaralás után normális, ha rossz a kedvem?

Figyelt kérdés
Olaszországban töltöttem egy hetet, ma utazok haza. És annyira rossz kedvem van, amiért véget ért, hogy az nemigaz. Semmi kedvem hazamenni, amúgy sem szeretem azt a helyet, ahol élek, de így, hogy egy hétig kiszakadtam most még rosszabb hazatérni.

2022. jún. 23. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Ezzel más is így van, egy hét szabadság nem elég. De mért élsz olyan helyen, amit utálsz? Költözz más vidékre. Mondjuk, egyik se lesz Olaszország.
2022. jún. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért élek itt, mert itt a munkám, itt a családom, ideköt minden.
2022. jún. 23. 20:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki érez ilyet.


Én a Balatonra szoktam járni általában de onnan is rossz hazatérni.


Most július közepére csúsztattam a balatoni nyaralást, ma útközben hallgattam a rádiót és a kívánságműsorban többen is mondták, hogy épp hazafelé tartanak nyaralásból, hát nem irigyeltem őket, hogy már ilyen hamar vége nekik.

2022. jún. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Az, hogy ott a munkád meg a családod, nem akadálya annak, hogy máshol keress munkát és költözzetek oda a családdal.
2022. jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Oda kell költözni. Oké hogy ott a családod de gondolom nem feleségről meg gyerekekről beszélsz. Mindenki mást meg lehet látogatni. Ha nős vagy meg menjetek együtt. Tanulj meg olaszul és keress valami munkalehetőséget. Senkinek nem jó hogy itt szenvedsz. Megértelek én is utáltam hazajönni mindig.
2022. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem a többség így van ezzel. Én pl pár napos fesztivál után is olyan kiüresedettnek érzem magam, mikor vissza kell térni a munkába. Benne van az emberben, hogy milyen jó lenne mindig ilyen kalandokat átélni, utazgatni, világot látni és nem az anyagiakért gürcölni. De sajnos amíg nem nyerjük meg a lottóötöst, addig ez marad nekünk. Jó lehet olyan tehetős családba születni, ahol nincsenek anyagi korlátok. De azért örülni kell neki, hogy eljutottál és tervezgetni s következő utazást, akkor is, ha még sokára lesz. Nekem ez segíteni szokott, hogy ne búsuljak annyira. Sokan nem jutnak el egyáltalán sehova, ahhoz képest te már előrébb vagy.
2022. jún. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyjából sikerült rendberakni magam lelkileg.
2022. jún. 26. 00:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó neked, hogy voltál nyaralni. Én nem megyek idén sem. ;(

Kezd el tervezgetni a következő utazást. Hátha az segít.

2022. júl. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazából már az első nap sikerült visszarázódni, mostanra meg már nem is gondolok a nyaralásra.
2022. júl. 6. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!