Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem? Ez betegség lehet?

Mi van velem? Ez betegség lehet?

Figyelt kérdés
Kb olyan 10 éves korom óta érzem azt hogy olyan mintha ez nem a valóság lenne,de álomszerűnek sem mondanám, csak olyan fura. 12 éves koromba trauma ért engem, kb 1 évig nem is beszéltem róla senkinek,magamba folytottam , és mikor elmondtam már nem tudtak segíteni, és ez a trauma a mai napig kísért engem. A traumám után jelentősen romlott az átlagom(akkor voltam 6.os) félévkor 3 tantárgyból buktam. Rengetegen mondták akkoriba hogy nagyon megváltoztam, agresszívebb és nagyképübb lettem, de mára rá jöttem hogy azért mert ezzel álcázom az önbizalom hiányom. Gátlásos vagyok. Rengetegszer váltottam már iskolát beilleszkedési problémák miatt, de mindenhol ki lettem közösítve. 3 hónapja szakított velem az a srác akit mindennél jobban szerettem, mindennap sírok azóta. Frontint szedek. Ájulásra hajlamos vagyok.
2022. jún. 25. 16:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Kihagytam hogy öngyilkossági gondolataim vannak egyre többször.
2022. jún. 25. 16:59
 2/7 anonim ***** válasza:
borderline
2022. jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp érdemes lenne szakemberhez fordulnod, mert ezt kezelni kell, hosszútávon sajnos a gondolatokból cselekedet lesz (tapasztalat)
2022. jún. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pszichiaternél sose voltál?
2022. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg nem.
2022. jún. 25. 20:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor itt az ideje. Kérj időpontot, nem kell beutaló.
2022. jún. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De ki írta fel a frontint? Kéz alól vetted?
2022. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!