Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Házi orvos felirhat nyugtatót?

Házi orvos felirhat nyugtatót?

Figyelt kérdés

Ha kérem, felírja?


Nem akarom nagyon megindokolni neki, hogy mire kell, miért vagyok ideges. Pár hétig szedném, ugyanis a problémáim megoldásához nyugodtnak kell maradnom, ha sikerül megoldani, akkor az idegesség oka is megszűnne. Picit ez ilyen ördögi kör. Viszont a házi orvost nem annyira akarnám beavatni a konkrét dologba, ugyanakkor félek, hogy "csakúgy" bemondasra nem írja fel. Hosszú távon semmiképp sem szeretném szedni, rászokni nem akarok.



2022. júl. 1. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, felírhatja.
2022. júl. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem fel fogja írni. Sajnos a tapasztalat h általában nem vesz komolyan az orvosom engem, pedig évente 2-3x megyek csak hozzá, nem szoktam semmit kamuzni. 16nak nézek ki 24 évesen, valószínűleg ez lehrt a gond
2022. júl. 1. 01:08
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
hát a korodat tudja ő is jól, de ha olyan jellegű problémád van, fel kell írnia, nem muszáj pszichiáter hozzá.
2022. júl. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Munkahelyváltás és párkapcsolati mélyponton való túljutas. Osszejott ez a két dolog az életemben... Eleve iszonyat szorongó típus vagyok, de úgy érzem, akkor tudnék ezeken tuljutni, ha higgadt tudnék maradni
2022. júl. 1. 01:17
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem először próbáld ki a valeriana relaxot, az csak gyógynövényekkel készül, nem addiktív és nyugodtan tudsz venni pl dmben, rossmann, stb.
2022. júl. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
semmit nem ér sajnos a valeriana és hasonlók
2022. júl. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
6os, nekem az enyhe pánik problémámnál is segített, de sajnos az igaz, hogy nem 100%, hogy neki is fog, mivel nem minden esetben jó, de inkább ezzel kezdje mint a frontinnal meg xanaxxal....
2022. júl. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!