Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírok tovább küzdeni...

Nem bírok tovább küzdeni ezzel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Depresszióval küzdök már 1 és fél éve. A télen folyton minden nap öngyilkosságon gondolkodtam és tervezgettem, végül nem tudtam rávenni magam sajnos. Aztán úgy voltam vele hogy ha nem lesz jobb majd elmegyek pszichológushoz, de közben meg azt gondoltam hogy minek, úgy sem segítene rajtam semmit, lehetetlen hogy én másképp álljak az élethez. Azóta minden nap egyre rosszabbul vagyok, voltak nagyon nehéz időszakok is, ez most könnyebb de mégsem vagyok jól. Úgy érzem hogy már nem bírok tovább küzdeni de gyáva vagyok az öngyilkossághoz. Minden nap szenvedés és nem bírom már. Menjek pszichológushoz? Nem hiszem hogy segítene.

2022. júl. 4. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Ez nem pszichológust kíván, hanem osztályos teljes ellátást, ha jól veszem ki a szavaidból. Bárhova mehetsz: háziorvos, pszichiátriai szakrendelés vagy egyenest a kórházba.
2022. júl. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Pedig segítene a pszichológus, a terápiák esetleg.

Egyébként mitől érzed ezt, van valami kiváltó oka?

2022. júl. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

Hidd el, hogy segít a pszichológus. Én ugyanilyen depressziós voltam, és nekem nagyon sokat segített.

Mindenképp menj el!

2022. júl. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!