Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi értelme az életnek, ha...

Mi értelme az életnek, ha mentális gondok miatt szinte semmire nem emlékszem belőle?

Figyelt kérdés

Nem elég a súlyos mentális állapot, az életem 80 százalékára nem emlékszem. Ez a súlyos szorongás tünete, valamint gyógyszerek mellékhatása

Egy kezemen meg tudom számolni hogy hány kisebb jó dolog történt velem és azokra sem emlékszem

Pl pár évvel ezelőtti nyaralásból semmire sem emlékszem

Tudom hogy hol voltam, de amúgy teljesen kiesik az egész

Sőt a szorongást csak növeli, mert így hogy kiesnek a dolgok folyton szon aggódom hogy valaki biztos megtámadott vagy molesztált miközben mentem haza, csak nem emlékszem

Általános és középiskolából csak a bántásokra és konfliktusokra emlékszem, semmi másra

De már ott tartok hogy ha egyszer elmentem egy új társasággal pár napra nyaralni, azon gondolkodom hogy éjjel biztos csináltak velem valamit, csak ugye nem emlékszem…

Mi értelme így ennek?


2022. júl. 5. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem kérsz segítséget?
2022. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te adhatsz értelmet neki azzal, ha hasznosan töltöd az idődet. Lehet kézimunkázni, barkácsolni, kertészkedni vagy csak néhány szobanövényt nevelgetni, festeni, verset írni, sütit sütni azoknak, akiket szeretsz. Ha jobban leszel, dolgozni is el fogsz tudni járni. Kitartás!
2022. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj naplót,heti tervet és pipalj ki dolgokat amiket megcsináltál pl,főzés mosás stb.en naponta két naponta lövok pár fotót,pl a cipomrol amikor pl boltban voltam,kutyát sétáltatok stb. Gmail fiókra menti,vissza tudom nézni a fotókat és így az akkori emlékek is feljonnek. Pici videót is lehet szerkeszteni a kepekből, tiktokra rakod,privatra állítod,vagy fbookra.en mindig csinálok másolatokat. Nm tudunk mindenre visszaemlékezni ez jó is meg rossz is egyben.
2022. júl. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!