Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csinálok állandóan...

Miért csinálok állandóan feszültséget magamnak? többi lent

Figyelt kérdés

A helyzet a következő.Egy éve lett vége a kapcsolatomnak,ami 3 évig tartott.Szerettuk egymást,viszont az anyós befolyásolta páromat,fenyegette,ráadásul életem pont azon szakaszán voltam hogy.mentalisan nem voltam a helyén,sokszor nagyon mélyen voltam.Fent állt a bordeline szindróma is.Hangulatingadozadaim voltak,amit a párom nem tudott kezelni,így szakított.Melyre kerültem.Aztan elmentem egy pszichiáterhez,új életet kezdtem,össze szedtem magam kaptam gyógyszert.

Ismerkedni kezdtem.

Pont volt egy srác aki nagyon próbált hozzám közel kerülni.Nehezen,de sikerült neki.Eleinte.elvoltunk nagyon is jól.Aztan komolyodott a dolog.

Volt szex is.Tobbszor is.Aztanar O is máshogy állt a dolgokhoz.Probalt feltekennye tenni.Egyszer azt mondta fontos vagyok neki,utána azt,hogy ne várjak tőle szerelmet.Egyszwr azt mondta kedvel/szeret,utána azt hogy őt a pénz érdekli és a karrier.

Annyira zavaros volt.

Adott,és elvett folyamatosan.

Volt hogy egy nagy nulla nak éreztem magam mellette.Elmeseltem neki a múltam,hogy miért vagyok olyan amilyen,erre az összes dolgot kontrazta.Magara vezette vissza.Egyalralan nem együtt érző

Van,hogy munkája miatt mert más helyen dolgozik nem látom hwtekig-honapokig.

Inkább nem is írok neki,mert már rég nem olyan vele irkalni,mint azelott.

Megváltozott

Próbál manipulálni, ugyerzem mint ha a nyereg az ő kezében lenne.

Egyszer le is tiltottam mert meguntam

Viszont nem tudtuk egymást elkerülni,mert egy helyre járunk egyetemre.Aztan közeledett folyamatosan.Beszologatott

aztán minden kezdődött az elejétől.

Ég,szerűen feszült vagyok,ha vele beszélek,de még is érzem hogy törődést kapok,és hogy valaki foglalkozik velem.

Az elején más volt

Oké,én sem írok és nem is nagyon írtam neki éppen ezért mert félek hogy nem vezet az egész sehova

Ha nem írok egy hónapig ír,ha írok azt írja már keresni akart.

Persze..

Egyszerűen nem bírom,de még is folyamatosan csinálok nem tudom megállni hogy ne folytassam ezt a mérgező dolgot vele

El voltam egész jól egyedül,neki mindenképp meg kellett jelenni,lehuzva ezzel az önbizalmam..és valamiért mindig az ilyen pasikat vonzom be


Nem tudok kilépni belőle.

Miért?miért akarom ezt a szenvedést,amikor többet vesz el,mint amennyit ad?

Beszéljek erről vele?


2022. júl. 10. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a se veled se nélküled dedó egy ideig eltart aztán tapasztalatom alapján abbamarad a szenvedély és elbomlik. Egyébként a helyedben megkérném őt ne manipuláljon, hanem vagy eldönti mit akar vagy keres magának egy olyan lányt aki ezt a fajta viselkedést ovációs tapssal és örömmel fogadja.


Mellesleg én fiúként megcsináltam párszor és megbántam, utólag visszagondolva nem voltam teljes mértékben oda a lányért, csak bizonyos élethelyzetekben éreztem vele jól magam. Tanultam az esetből.


Ami téged illet, te is felelős vagy ezért a helyzetért, ne engedd mert hosszútávon nagyon kimerítő.

2022. júl. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bántalmazás szempontjából ez csak rosszabb lesz és lelkileg egyre fájdalmasabb lesz, minél tovább húzod.

Élőbeni megbeszélés (ha agresszív típus, akkor nyilvános helyen): "szeretném ha végetérne a kapcsolatunk".

2022. júl. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Borderline és nárcisztikus találkozása?

Ne erőltesd a dolgot vele, mert így nem leszel jobban.

2022. júl. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!