Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ha valaki ennyire...

Normális ha valaki ennyire különlegesnek hiszi magát?

Figyelt kérdés
Én mindig azt hittem hogy nagyon különleges vagyok, egyáltalán nem olyan mint az átlag, hogy kitűnök minden ember közül de nem jó értelemben, én mindig utáltam magam, és úgy éreztem hogy mindenki jobb nálam de valahogy mégis különlegesnek éreztem magam, nem egy átlagos embernek. Normális ez?

2022. júl. 12. 03:04
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Az osztályvezető főorvos behívatja az elmebeteg ápoltat a szobájába.

- Nos, Kovács úr, Ön teljesen meggyógyult, elhagyhatja az intézetet. Na mi az, nem is örül?

- Most minek örüljek? Hogy tavaly még én voltam Napóleon, most meg csak Kovács Jenő leszek?

2022. júl. 12. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok, de ezen jót nevettem
2022. júl. 12. 03:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az érzések az énképpel kapcsolatosak. Szakember tudná megmondani miért érzel így és hogyan lehetne segíteni ezen.

Gondolom társulhat ezekhez (anélkül, hogy tudnál róla) olyan viselkedés, ami miatt így érzed magad.

2022. júl. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzem magam különlegesnek csak kuloncnek és koloncnak. Más vagyok mint a többiek, máshogy élek meg élethelyzeteket mint a sorstarsaim, ezt már beláttam, de nem úgy hogy ezt bárki jónak tartsa, beleértve engem is. Nagyon kevés dolgot leszámítva nem találom értékesnek a kulonbozosegem.

Már elfogadtam hogy ez van, visszahuzodtam, nyilvánosan úgy csinálok, ahogy a többiek csinálnak, anonim internetes oldalakon megnyilvanulok, aztán ennyi. Csinálom a dolgom, ezért vagyok fontos.

2022. júl. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Fogalmazzunk inkább úgy, hogy nem túl egyedi, sajnos, mármint az a része sajnos csak, hogy nem jó értelemben, mert ez súlyos önértékelési problémák jele.
2022. júl. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!