Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Különleges diéta nélkül lehet...

Különleges diéta nélkül lehet valaki izmos? Mennyire lehet szálkás az ember, ha normálisan eszik?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy megfelelő diéta nélkül, és annélkül hogy nem számlálom az összes bevitt kalóriát nemhogy kockahasam nem lehet, de még talán hízok is.


18 éves vagyok, kb. 1 éve vagyok benne az edzés témában. Azóta már 12 kilót ledobtam magamról, és helyébe sok izmot fel is szedtem, most vagyok kb. 20% testzsírnál.


Mivel még nincs saját bevételem, magamnak nem tudok puccos diétákat, megfelelő edzőszetteket stb. beszerezni.


Úgy tudom, hogy ahhoz hogy az ember megfelelően tudjon magára izmot feldobni, ahhoz sokkal több fehérjére van szüksége. Na most, én se nem tudok és nem is akarok fehérjeporokban úszni egész nap.


Cukrot aligha eszek, de néha nem tudom megállni, plusz szinte csak vizet iszok, de itt is van hogy lecsúszik 1-1 kóla stb.


Lehetek úgy izmos és fit hogy semmi ilyen különleges diétát, készítményt nem szedek, és csak normálisan, hétkönapiasan étkezek?


Összeállítottam magamnak egy saját edzéstervet, most azt nyomom gőzerővel, nyáron jó lenne valami csajt összeszedni. Hamár a karizma megvan 🤣



2022. febr. 20. 12:55
 1/4 A kérdező kommentje:

Továbbá, tudnátok írni pár dolgot amivel úgymond fel tudom gyorsítani ezt a folyamatot.

Tudjátok, dolgok amik elengedhetetlenek a jó izomfejlődéshez?

2022. febr. 20. 13:05
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

"Különleges diéta nélkül lehet valaki izmos?"


Lehet.


"Mennyire lehet szálkás az ember, ha normálisan eszik?"


Mint egy ponty.


"Továbbá, tudnátok írni pár dolgot amivel úgymond fel tudom gyorsítani ezt a folyamatot. Tudjátok, dolgok amik elengedhetetlenek a jó izomfejlődéshez?"


Pacal.

2022. febr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
100%
Naná! 40 éve ettük, amit a menzán kaptunk, de aki izmot akart, olyat rittyentett magának, hogy hét nyelven beszélt.
2022. febr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

A nagyon szálkás test egészségtelen és fenntarthatatlan, ha nem vagy olyan alapból.

Azok akikhez hasonlítani akarsz nem mondom hogy nem szépek, mert ízléssel nem vitatkozunk, de hogy nem egészségesek az 100%, hiába néznek ki ""jól"".

Az az egészséges aki aktív életet él, jól táplálkozik és nem hajtja ki magából a sz÷rt is, cserébe azért hogy -elvileg- jól nézzen ki. És lehet, hogy ez az ideális állapot nem a sajtreszelő has, főleg ha endomorfnak vagy mezomorfnak születtél. Lehet packázni a genetikával és a hormonrendszereddel, csak ez egy olyan csata amit nem fogsz megnyerni.

Próbálj arra törekedni hogy egy szép, izmos, formás tested legyen, fenntartható, amennyire lehet természetes forrásból származó és tiszta anyagokból készült, valóban egészséges étrenddel. Aztán ha ez nem a full szálka, ne kísértsd a sorsot, ne gyötörd a tested feleslegesen, és a legfontosabb, hogy ne ideáloknak akarj megfelelni, hanem a józan észnek.

2022. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!