Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen trükkel lehet megelőzni...

Milyen trükkel lehet megelőzni az alvásparalízist vagy milyen kezelèssel?

Figyelt kérdés

Januárra kaptam időpontot az alváslaborba.Ha nem találnak semmit,akkor ti milyen trükköket tanácsoltok az avási hallucinációk ellen?

Èn most altatót kezdtem szedni,ès plèdet tekerek föl,hogy ne tudjak a hátamra feküdni.



#alvásparalízis #Hipognog hallucinációk
2021. szept. 25. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Fpgalmam sincs mitől jön elő. Ezzel küzdök 15 éve. Van, hogy hónapokig semmi. Van, hogy egy éjszaka 5. Nekem oldalamon fekve is.

Engem is érdekelne ha van erre megoldás

2021. szept. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálam néhány évvel ezelőtt kezdődött. Hasonló, mint az előzőnél. Néha hetekig semmi bajom, aztán előjön. Ordítva riadok fel, vagy nyöszörgök, mint egy kisgyerek, férfi létemre. Az utóbbi napokban szinte minden éjszaka előjön, ma is így keltem fel öt óra körül. Az oldalamon fekve is megtörténik. Fogalmam sincs, hogy mi okozza, valahol azt olvastam, hogy alvás közben lemegy a vérnyomás, és azért jön elő, de nem tudom, hogy ez igaz-e vagy sem. Szeretek régi orvosi könyveket olvasni, és a Pax corporis 1747-es kiadása (ld. a neten, I. könyv, 8. fejezet) azt mondja, hogy evés után gyömbért vagy fahéjat kell rágni, meg hogy jót tesz a meleg lábfürdő, vagy az, ha a lábat meleg ruhákkal dörzsölik, az evésnél mértékletesség és hasonlók. Az altatót nem ajánlom, mert egy idő után függőség alakulhat ki.
2021. szept. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!