Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Rivotril mennyi ideig van a...

A Rivotril mennyi ideig van a véráramban?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert meg vagyok ijedve!

Jelenleg kórházban vagyok.

O,5-0-0,5mg.

Kértem a rivó csökkentését mert frontin függőként jöttem be.

Ma kérésemre el lett véve a déli de azt nem tudtam hogy az esti 1 mg helyett 0,5 mg ot kapok...

Holnap lesz vizit...

Fogok tudni aludni vagy lesz bármiféle rossz érzés.

Amúgy a déli nélkül jól voltam csak most meg vagyok ijedve hogy egy nap alatt 1 mg le lett kapva.


Mit gondoltok ?



2022. júl. 12. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tavaly 1 mg Rivóval mentem kórházba (depresszió miatt). Ott 1,5 mg-ra emelték, majd mindet egyszerre vették el 2 hét bentfekvés után. Kb 3-4 nap múlva jött rosszullét. Aludni tudtam, de leizzadtam éjjel, reggel remegtem. Feszült voltam 2-3 hétig. De szerintem nagyon egyéni, h kinek mit hoz elő. Te lehet meg sem érzed.


Mennyi volt a Frontinod előtte?

2022. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
15 mg naponta
2022. júl. 12. 21:05
 3/13 anonim ***** válasza:
15mg? Az nagyon sok.
2022. júl. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A 15 mg??? Ezt komolyan írtad?
2022. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem 1,5-et akart. 15mg nagyon sok, az már túl adagolás lett volna hosszú távon.
2022. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Napi 15 mg volt frontinból valóban.

A rivotril csökkentésével jobban leszek?

2022. júl. 13. 05:09
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Az a gond a kórházi benzo megvonással, hogy fingjuk nincs hogyan kell benzot megvonni. Ez abból is látszik, hogy váltottak ugyan frontinról rivotrilra ami még nem is annyira szörnyű dolog, mivel 36 óráig marad a szervezetbe ellenben a frontinnal ami kb 6 óra (az első kérdésedet meg is válaszoltam) Deeee! azt, hogy azonnal negvonjanak 1 mg-ot na az már nagyfokú felelőtlenség! Egyébként ha picit is értenének a dokik a megvonáshoz, nem frontint rivora, hanem frontint szeduxenre váltanak, de ezt a módszert nem ismerik, sőt egyáltalán nem értenek hozzá. Javaslom az Ashton féle kézikönyvet. Lesz némi fogalmad a benzo megvonásról! Így keress rá ahogy írtam. Kitartást!!!
2022. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Igen, valószínű mi orvosok nem tudjuk, hogy kell csökkenteni az adagot. De te aki néha-néha olvasol valamiről, te teljesen tisztába leszel vele. Minden szervezet másképp reagál, az adag csökkentésénél.
2022. júl. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Jól érzem magam apró feszültséggel de ezen színezéssel,légzőgyakorlattal,beszélgetésekkel úrrá tudok lenni.

Ez az 1 mg pár napig marad aztán a reggeli 0,5 mg ot majd pár nap múlva az esti is el lesz véve.

Pár napot utána még maradok,hogy én is és az orvosi stáb is lássa,hogy stabil vagyok nélküle.

2022. júl. 13. 17:37
 10/13 A kérdező kommentje:

Olanzapin és lamolep marad meg.

Az olanzapin óta jobban vagyok(pár nap után),azt az elvonási tünetek enyhítésére is használják?

Mit tudtok erről?

2022. júl. 13. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!