Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek már az idegösszeomlás...

Ezek már az idegösszeomlás előjelei vagy nem?

Figyelt kérdés

Nagyon sok stressz ér engem de az elmúlt hétben még több ért és ezeket a tüneteket veszem észre magamon:

Nagyon erős testi fáradtságérzésem van, de most pl megpróbáltam aludni egy picit és nem ment

Mindent elfelejtek, minden kimegy a fejemből

Egyik nap pl mentem kocsival gyrososhoz ez a napokban volt és basszus azt vettem észre hogy a padka felé megyek úgy rántottam vissza a kormányt és után ale voltam döbbenve magamon hogy mi a fa.szt csinálok én?!

Ha valaki számonkér rajtam valamit ami pl elfelejtettem akkor dühösen szólok, erzem hogy befeszülök és hogy az idegeim is feszülnek akkor

Elkezdett fájni a torkom és mindenemet nehéznek érzem

Ha írok akkor sokszor kell vissza törölnöm a szöveget mert elírom mindig és ez eddig nem volt ennyire jellemző.

Ha valami új baj van akkor hisztérikusan reagálok, sírok orbidálok és azt érzem hogy szüntessenek meg be akarom fejezni ezt az egészet.


Nagyon kemény volt ez a hetem és valahogy azota vannak ezek. Az elmult par napban.

Mit tudnék tenni hogy javuljon? A környezetem is iszonyú terheket róbrám.


26/n

Szilvi



2022. júl. 16. 09:58
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
11 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja plusz kevesebbet eszek
2022. júl. 16. 10:08
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
És mennyit alszol?
2022. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
6-9 órát
2022. júl. 16. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Akkor még jó(l) vagy.


Ha tudsz enni és aludni,akkor nincs még idegösszeomlásod. (Mellesleg pszichológiai/pszichiátriai értelemben nincs ilyen.)


Amikor nekem volt, akkor nem tudtam enni és aludni egyáltalán. 1 hétig pihentem és utána jobban lettem, mindenféle gyógyszer és terápia nélkül.


Jobbulást!

2022. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ashwagandát szedjél segít kezelni a stresszt
2022. júl. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!