Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotril elvonási tünetek?

Rivotril elvonási tünetek?

Figyelt kérdés

Véleményeteket szeretném kérni.

Nektek mikor múltak el az elvonási tünetek rivotril esetén?


2 hét alatt kórházi körülmények között 3 mg Rivotril elment.

Már csak fél mg van este keddig.

Ha keddtől megszűnik a rivotril és a véráramban sem lesz már,rosszabb és nagyon kellemetlen elvonási tüneteim lesznek vagy már a nehezén túl vagyok?

Mi lesz ha már nem lesz bennem egyáltalán?

Olanzapint kapok még estére és az meglesz hagyva.

Az olanzapint elvonási tünetekre is szokták adni?



2022. júl. 16. 20:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom:(

Nekem is megpróbálták osztályon napi 4mg xanaxomat hogy nem írják fel azt kész. Hogy egyszercsak bumm nem adják. Mondom bocsánat hogy élek, és meg merem említeni DE 4 éve szedem azt a szart szóval adják ide mert akkora a toleranciám hogy simán felpörög a szívem/kapok rohamot/szorongásos pánik f*szomat .. és akkor visszaadták a 4mgot nagy szájhúzogatások közepette hogy "hát legyen de maga függő!!"

Mondom ezt pofázom én is kösz heló

Kb ez. Semmire nincsenek sajna tekintettel. Nem így megy ám, h rapid elvonás. Ok, a végén úgy raktam le h 42 nap alatt és nem 4 hanem 7mg frontint de azt egyedül és magamnak irányítva. Tudtam mit érzek, meddig mehetek el, nem lenulláztam a francba azt csá

2022. júl. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy leírtad!

Mindenki azt mondja,hogy nem szabad ilyen gyorsan elvenni a rivotrilt!

A dokinő vajon miért csinálja ezt?

Még én vagyok a rossz ha mondom viziten!

2022. júl. 18. 07:15
 13/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ami otthon nem szabad, az kórházban igen, mert ott tudnak felügyelni. Pl labilis/krizis állapot lehet, ha erős a megvonási tünet.


Szabad lassan is, gyorsan is elvenni. 4 naponta 0,5 mg elvehető. De ez is csak irányadó. Nagyon magasa adagot hirtelen/azonnal elvenni azért nem szabad mert epilepsziás rohamot okozhat. Erre kell figyelni.


Gyors megvonással erősebb a rosszullét, de hamarabb lezajlik az egész. Ehhez kaptad támogatasul a 20 mg Olanzát, ami nagyon erős nyugtató hatású gyógyszer. Alvásban is segit. Tartós szedésével óvatosnak kell lenni. Évek utan ennek elhagyása is erős megvonási tünetet okozhat.


Lassú elhagyás mellett is lehet enyhébb megvonási tünet. Ez hosszan tartó, de enyhébb szenvedést okoz.

2022. júl. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!