Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akkor is gyávaság az öngyilkos...

Akkor is gyávaság az öngyilkosság, ha egyszerűen már nem bírja tovább lelkileg?

Figyelt kérdés
Amikor már értelmetlennek érzi az életét, már nem motiválja semmi.

2022. júl. 17. 13:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%
Egyetértek a 10-es hozzàszólóval.
2022. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
És az nem önzőség, ha valakitől elvárom, hogy szenvedve éljen a kedvemért, csak mert nekem fájna, ha meghalna? Senki nem tartozik senkinek azzal, hogy szenved.
2022. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok tapló nem tudja, hogy mennyire fáj, amikor az emberben felmerül az öngyilkosság gondolata. Hát pont annyira fáj, kedves vaníliát szopkodó mikiegerek, hogy már inkább a halált választanád. Nyilván nem tudod elképzelni. Idióta. A depressziós nem választja ezt unalmában, hanem annyit kínozták korábban, hogy ez lett számára a normális, illetve ez jutott neki sorsul, mint ahogy te meg, mázlista, minden ok nélkül boldogabb vagy, mert téged nem aláztak, szidtak, kínoztak. S persze azt hiszed, hogy ez a te érdemed és megítélhetsz másokat. Tapsi-tapsi! Igen, ez mind a Te eredményed ám!


Nem gyávaság.

Menj el orvoshoz, ha pesti vagy, akkor pl. Semjén Esztella, Nap-kör, ő ír fel gyógyszert, amitől kicsit jobb lesz. Aztán kezdj el egy terápiát pszichológussal.


én egy éve haltam majdnem bele ebbe, nem kívánom senkinek az érzést, báááár... néhány oly ŐŐŐŐNZETLEEEEEN okoska itt pár pillanatra megkóstolhatná

2022. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 NTBS ***** válasza:
33%
Nem gyávaság, csak lehet, hogy rossz döntés.
2022. dec. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!